İş İnsanı Selami Akay Başarıdan Başarıya Koşuyor

 Türkiye'de iş dünyası hızla gelişmeye devam ederken son dönemlerde iş dünyasının öncüsü olan Selami Akay başarıları hakkında bilgiler veriyor.

featured

 Türkiye’de iş dünyası hızla gelişmeye devam ederken son dönemlerde iş dünyasının öncüsü olan Selami Akay başarıları hakkında bilgiler veriyor. Çalışmalarına günden güne artırdığından söz eden Selami Akay, yatırımcılık ve Hotel işletmeciliğinin yanı sıra yepyeni projelere de imza atacağa benziyor. Avrupa dünyasında adından sıkça söz edilen Akay, başarıları ve özel hayatı ile ilgili de bilgiler sunuyor. Instagram hesabından paylaşmış oldu resim ve içeriklerde otellerinden ve çalışma azminden söz eden ünlü işletmeci, golf, futbol ve sinema alanına özel ilgi duyuyor.

Otel işletmecisi Selami Akay’dan Gençlere Özel Tavsiyeler

Almanya doğumlu ünlü iş insanı yatırım ve Hotel işletmeciliğinin yanı sıra yepyeni projelerle yeniden karşımızda olacağının sinyallerini veriyor. Bu anlamda gelişme hedefini seçen her türlü bireye özel olarak da tavsiyelerde bulunan Akay, çalışmaları hakkında Instagram hesabından bilgiler yayınlanıyor.

https://www.instagram.com/no_limit_salami/  linkinde özel yaşamı ve fotoğraflarına yer veren Akay, gençlerin başarılı olmaları için çok çalışmaları gerektiği konusunun da sürekli olarak altını çiziyor. Başarmanın çalışma ile ilişkili olduğundan söz eden Akay, iyi bir gelecek sağlamak isteyen gençlerin hedeflerinin ve ideolojilerinin peşinden koşmalarının da şart olduğunu vurguluyor.

Avrupa iş dünyasının başarılı iş adamı Türkiye’de de yapmış olduğu çalışmalarla adından söz ettiriyor. Akay yatırım dünyasına özel bir rol oynarken aynı zamanda oteller zinciri ile de tüm dünya ülkelerine hizmet sağlıyor.