İstanbul, Ankara ve İzmir İçin 5 Günlük Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan rapora göre, bu hafta boyunca Marmara Bölgesi'nde soğuk hava etkisini gösterecek. Ege Bölgesi'nde ise sıcak havanın etkisi gözükecek. İstanbul'da bu hafta yağmur var mı? Bugün yağış var mı gibi soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

23 şubat hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan rapora göre, bu hafta boyunca Marmara Bölgesi’nde soğuk hava etkisini gösterecek. Ege Bölgesi’nde ise sıcak havanın etkisi gözükecek. İstanbul’da bu hafta yağmur var mı? Bugün yağış var mı gibi soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Meteoroloji uyardı! Son hava raporuna göre sıcaklıklar çarşamba gününden itibaren düşecek. Marmara Bölgesi’nde hissedilecek soğuk hava, ne kadar sürecek? İstanbul, İzmir ve Ankara’da 5 günlük hava durumu raporu!

İSTANBUL HAVA DURUMU

İstanbul şehrinde 9 Kasım 2021 Salı günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 18 dereceyi gösteriyor. Akşam saatlerinde yer yer yağışlar gözükmektedir.

ANKARA HAVA DURUMU

Ankara’da sıcaklık normallerin üstünde seyrederek 09.11.2021 Salı günü 20 °C olarak belirlenmektedir.

İZMİR HAVA DURUMU

İzmir şehrinde 9 Kasım 2021 Salı günü hava Bulutlu, sıcaklık ise 24 dereceyi gösteriyor. Ege Bölgesi bu hafta boyunca sıcak havanın etkisi altında olacak.