İstanbul Kia Ofisi

Kia marka araçlar 1944’te üretilmeye başlanmıştır. Bu tarihten günümüze kadar gelişen süreçte otomobil üretmeye devam etmiştir.

featured

Kia marka araçlar 1944’te üretilmeye başlanmıştır. Bu tarihten günümüze kadar gelişen süreçte otomobil üretmeye devam etmiştir. Günümüzde Kia önemli otomobil üreticileri arasında yerini alıyor. Kia marka araçların ülkemizde distribütörlüğünü yapan Baykaralar Kia yetkili satıcısı sizlere hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Firmanın sağlamış olduğu hizmetlerin başında orijinal yedek parça hizmetleri geliyor. Yolda kalmanız durumunda yol yardım hizmetleriyle yanınızda oluyor.

Kia Yetkili Bayisi

Kia yetkili bayi adresimizde hem sıfır hem de ikinci el araçlar satışa sunuluyor. Bayimizi ziyaret ederek araçları yerinde görebilme fırsatlarına erişebiliyorsunuz. Bu sayede sizin ve aileniz için en uygun aracı daha kolay bir şekilde tespit edebiliyorsunuz. Baykaralar Kia Yetkili Bayisinde sizlerin daha rahat edebilmesi için tasarlanmış kaliteli ve lüks araçlar yer alıyor. Kia marka araçlar sayesinde yolda rahat edebilmenin ve konforun tadını çıkarabiliyorsunuz.

Orijinal Yedek Parça Hizmetleri

Baykaralar Yetkili Bayi ’sinde sizlere orijinal yedek parça hizmetleri de sağlanıyor. Aracınız kaza yapmış veya zamanla motor parçalarında hasarlar meydana gelmiş olabilir. Bu durumda yapmanız gereken işlem en yakın Kia Yetkili Bayisine gitmektir. Baykaralar Kia Yetkili Servisinde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Kalitenin ve sizlere sunulan konforun tadını çıkaracaksınız.

Sıfır veya İkinci El Araçlar

Maddi durumunuza göre sıfır veya ikinci el aracı tercih etmek tamamen sizlere kalıyor. İkinci el araçlar satışa sunulmadan önce her türlü bakım ve onarım işlemleri gerçekleştiriliyor. Kia Yetkili Bayi ’sinde en lüks ve konforlu araçlar sizleri bekliyor. Kia Yetkili Bayi servisine ulaşmak için https://kia.baykaralarotomotiv.com/blog/kia-yetkili-bayi sitesinden destek alabilirsiniz.