İstanbul’da Korkutan Yangın! Kaçak İçkilerin Bulunduğu Emniyete Ait Depo Dakikalar İçinde Küle Döndü

İstanbul Kumkapı'da içinde kaçak içkilerin olduğu ve emniyete ait olduğu bildirilen depoda yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, zaman zaman patlamalar yaşandığı öğrenildi. İlk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan yok.

featured

İstanbul Kumkapı’da içinde kaçak içkilerin olduğu ve emniyete ait olduğu bildirilen depoda yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, zaman zaman patlamalar yaşandığı öğrenildi. İlk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan yok.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün Kumkapı’da bulunan deposunda bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, tüm depoyu sardı. Depoda operasyonda ele geçirilen kaçak alkol ve havai fişek gibi maddelerin yandığı öğrenildi. Yangın sırasında depodan patlama sesleri geldiği duyuldu. Bölgede tedbir amaçlı binalar da boşaltıldı.

YANGIN HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ

Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangında ölü ya da yaralıların olmadığı öğrenildi. İtfaiye ekiplerinin alevlere müdahalesi sürerken, alev alev yanan depo havadan görüntülendi.