İstanbul’un En Kaliteli Altus Servis Merkezi ile Tanışın!

featured

Günümüzde her evin demirbaşı olan beyaz eşyalarınızın arıza yapması artık sizler için işkence olmayacak. Özel Altus Servis, kaliteli donanımı ve alanında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Misyonumuz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kaliteli ve pratik çözümler sunmaktır. Teknoloji sektöründe öncü ve daima kendini geliştirmekte olan firmamız İstanbul kökenli olup bugün itibari ile tüm Türkiye’deki en yaygın servis hizmeti ağına sahiptir.

Eğitimli ve deneyim sahibi personellerimiz ile kaliteli işçiliğin İstanbul’daki tek adresi olan firmamız bugüne kadar hizmet verdiği müşterilerin artık beyaz eşya ile ilgili kafalarında herhangi bir sorunun kalmadığı web sitemize göndermiş oldukları yorumlardan ve firmamızın referanslarından açık bir şekilde anlaşılmaktadır.

Özel Altus Servis olarak alanında uzman personelimize sonuna kadar güveniyor ve siz değerli müşterilerimize 1 yıllık işçilik garantisi veriyoruz. Ayrıca bunun yanı sıra beyaz eşyanızın tamir ve bakımı için kullanılan her türlü yedek parçanın da 1 yıllık garantisinin olması işimize gösterdiğimiz ehemmiyetin ispatıdır.

Özel Altus Servis hizmet ayrıcalıklarından yararlanmanın sizlerin de en doğal hakkı olduğunun bilincinde olan firmamızın araştırma ve geliştirme merkezi uzun yıllara dayanan engin tecrübesi ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarını hızla devam ettirmektedir. Sizlerde beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımı hususunda daha önce birlikte çalıştığınız şirketlerden memnun kalmamış ve yeni bir arayış içindeyseniz bizimle iletişime geçmenin tam vakti.

Altus marka herhangi beyaz eşyanızın arızalanması durumunda ya da periyodik bakımları söz konusu olduğunda size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Bizimle iletişime geçmek için web sitemiz üzerinden servis talep formu doldurabilir veya bize telefonla ulaşabilirsiniz.