İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

Pürüzsüz bir vücuda sahip olmak artık yalnızca kadınların değil erkeklerin de hakkında araştırma yaptıkları konulardan bir tanesi olarak biliniyor.

featured

     

 

Pürüzsüz bir vücuda sahip olmak artık yalnızca kadınların değil erkeklerin de hakkında araştırma yaptıkları konulardan bir tanesi olarak biliniyor. Bu konuda insanların yapmakta oldukları araştırmaların sonucunda elde ettikleri sonuçlar ise çoğu zaman tam olarak istediklerini onlara vermiyor. Çünkü ağda ve jilet gibi yöntemlerin sonucunda ister istemez tekrardan istenmeyen tüy sorunu ile karşı karşıya kalınıyor. Son zamanlarda ise gelişen teknoloji ile beraber artık pek çok konuda olduğu gibi istenmeye tüy sorunu için de oldukça etkili çözümler elde edilebiliyor. Lazer epilasyon İstanbul uygulamasının kullanılmaya başlaması ile beraber artık vücudun istenilen her bölgesindeki tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmak da mümkün hale gelmiş oluyor.

 

Lazer Epilasyon Nedir?

 

Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji ile beraber artık lazer epilasyon İstanbul konusunda oldukça etkili çözümler ortaya çıkmaya başladı. Bu alanda yapılan çalışmalar dahilinde sahip olunan uzun dalga boyu sayesinde lazer ışığı çok daha derinlere ulaşmaktadır. Böylece kıl köklerinin tahrip olma oranı çok daha ciddi bir hale gelecektir. Daha önceki zamanlarda kullanılan lazer epilasyon cihazları ince ve açık renkteki kıllar için bir işlem yapamıyordu. Bunun nedeni ise lazer cihazının o kılları görememesiydi. Şimdilerde ise artık istenilen her kıl tipi için herhangi bir sorun olmadan lazer epilasyon işlemi sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Günümüzde lazer epilasyon İstanbul ile alakalı çok farklı sistemler kullanılmaya başlandığı için pek çok kişi en iyi sonuçlara nasıl ulaşabileceği ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olamıyorlar. Bundan dolayı da ister istemez yanlış çözümler ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Böylesi durumlar ile karşılaşmak istemeyenlerin ise alanında tecrübeli olan isimler ile iletişime geçmeleri son derece önemli bir hale geliyor. Çünkü bu kişiler tüy yapısını inceleyerek en iyi sonuçların ortaya çıkması adına gerekli olan işlemleri yaparak istenmeyen tüy sorununun ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Lazer epilasyon işlemi söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak acı hissi geliyor. Çünkü daha önceki dönemlerde lazer epilasyon teknolojisi günümüzdeki kadar ileri düzeyde olmadığı için uygulama esnasında acı hissi ortaya çıkabiliyordu.

 

Şimdilerde ise artık lazer epilasyon İstanbul teknolojisi oldukça ciddi anlamda gelişmeye başlamış durumda. Böyle olunca da doğru cihazların kullanılması ile beraber işlem esnasında hissedilecek olan acı hissi minimuma indirilmiş oluyor. Beautyderm bünyesinde gerçekleştirilmekte olan lazer epilasyon işlemleri için tercih edilen cihaz FDA onaylı olup insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemekte ve acı hissinin ortaya çıkmaması adına özel soğutma sistemine sahiptir. Klasik yöntemler ile yalnızca belirli bir süre ile ortadan kaybolan istenmeyen tüyler, lazer epilasyon ile beraber tamamen ve oldukça hızlı bir şekilde yok edilmektedir. Lazer epilasyon işleminde kıl kökleri lazer ışığı kullanılarak parçalanır ve yok edilmiş olur.

 

Böylelikle tüylerin tekrardan çıkması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Yapılacak lazer epilasyon İstanbul işlemi ile alakalı insanların bir kısmının en fazla sordukları sorulardan bir tanesi ise seans sayısı oluyor. Yapılacak olan seanslar için öncelikli olarak kıl yapısının belirlenmesi gerekmektedir. Sonrasında ise genetik faktörler ve kullanılan ilaçlar gibi etkenler ile beraber seans sayısı net olarak ortaya çıkacaktır. Beautyderm uzmanları ile iletişime geçecek olan herkes, her zaman arzuladıkları pürüzsüz bir cilde hızlı şekilde ulaşmak adına gerekli adımların her birini atmayı başaracaktır. Sonraki aşamada yapılacak olan tek şey ise belirtilen seanslara girmek ve her adımda istenilen sonuçlara ulaşmayı izlemek olacaktır.