İtalyan Aynalı Mavi Kafesli Kolye

featured

Oldukça güzel, ilgi çeken ve kendinden söz ettiren kolyeleri barındıran Bayar Gold özel kombinden biri olan ve yine oldukça hoş bir parça olarak karşımıza çıkan İtalyan aynalı mavi kafesli kolye tam da aradığınız türden bir zarafet. Sizleri uzun bir kolye arayışından sonra son durağa geldiğiniz konusunda emin olmaya itiyor ki hakikaten de duruşu ile çok ayrı bir hava kattığı da net bir biçimde gözleniyor.

Üretimi sırasında kesinlikle altın kaplama ve altın suyu kullanımı yapılmayan kolye zaten firmasının garantisi altında altın olarak satılmaktadır ve altınının ağırlığı 1,10 gram olarak belirlenmiştir. Altının ağırlığı dediğimiz için de kolye içerisindeki boncuğun ağırlığı bu ağırlığa dahil edilmemektedir.

Bayar Gold Kombini Kolye

Zinciri el işi telkâri sanatı kullanılarak üretilen kolye, günlük kullanıma oldukça uygun oluşu, zarafeti, duruşundaki kendine ayrı kattığı havasıyla beraber size çok ama çok yakışacaktır. Aynı şekilde bahsetmeye devam ettiğimiz kolyenin zincirinin uzunluğu da kırk beş santim olarak belirlenmiştir.

Bizlere orijinal sertifikası ile birlikte ürününüz kargoya verildiği andan itibaren size teslim edilene dek firmanın güvencesi altında tutulmaktadır ve tamamen sigortalı olmaktadır. Bu da kolye bize ulaşana kadar olan süreçte yaşanan hiçbir sorumluluğun bize ait olmadığını, fark ettiğimizde duruma müdahale edebilme imkanımız olduğunu göstermektedir. Ayrıca kargo da tamamen ücret bir şekilde teslimat sağlanmaktadır. Tüm bu durumlarla beraber de kesinlikle satın almaya değer, bir ömür kullanıma da uygun bir kolyedir.

Kaynak: https://www.bayargold.com/urun/altin-kafesli-boncuklu-italyan-aynali-kolye