İxirhost Uzman Kullanım Sağlayan Bulut Sunucu Hizmeti

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş adıyla 2005 yılında kurulmuştur. Hosting servisleri üzerinden hizmet verir. 16 yıllık geçmişinde son derece kaliteli alt yapıları kendisine kazandırmış bir şirkettir.

featured

İksir İnternet Hizmetleri A.Ş adıyla 2005 yılında kurulmuştur. Hosting servisleri üzerinden hizmet verir. 16 yıllık geçmişinde son derece kaliteli alt yapıları kendisine kazandırmış bir şirkettir. Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek ilerleme göstermiştir. Bu doğrultuda hizmetlerini de son derece kapsamlı sunmaktadır. Özellikle de bulut sunucu gibi önemli hizmetleri çok iyi standartlara sahip şekilde sizlere sunuyor.

Veri merkezi değerlendirme kriterlerine göre TIERR III sınıfı içerisinde en gelişmiş ve en kapsamlı veri merkezlerine verilir. İxirhost içerisinde bulunana tüm sunucular da bu sertifikaya sahiptir. ISO 270001, 9001 ve 10002 kriterlerini içerisinde bulundurur. Bulut sunucunuz içerisinde işlemleriniz güvenle ve yüksek uptime garantisi ile sizlere sunulur.

Bununla birlikte SSD disk alt yapısı normal disklere göre 10 kat daha yüksek okuma ve yazma hızına sahiptir. İxirhost içerisinde bulunan tüm bulut sunucularda %100 SSD disk alt yapısına sahiptir. Bu sayede yazılımlarınız daima yüksek hızlarda ve yüksek performanslarda çalışma gösterir.

Uygun Fiyatlı Paket Avantajlarıyla İxirhost Bulut Sunucu Hizmeti

İxirhost üzerinde son derece uygun fiyatlarla aylık ödeme planlamaları vardır. Bulut sunucular için 4 farklı paket içermektedir. Bunlar:

  • Budget cloud
  • Economy cloud
  • Premium cloud
  • Expert cloud

Olmak üzere son derece uygun fiyat seçenekleriyle sizlere hizmet verir. Her birini limitsiz ve kotasız trafik akışına sahiptir.

Kaynak: https://www.ixirhost.com/cloud