İYİ Parti Yumurtalık İlçe Başkanı Kenan DENİZ, Ramazan Ayı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

featured

Kenan DENİZ mesajında, Ramazan ayının, iyilik, yardımlaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesi için İslam alemine verilmiş bir nimet olduğunu belirtti.

Ramazanda yardımlaşma ve dayanışmanın güzelliğinin en iyi şekilde yaşanması gerektiğini ifade eden İba, şunları kaydetti:

“İYİ Parti Yumurtalık İlçe Başkanlığı olarak Yumurtalık’da ramazanın manevi ruhunu yaşatmak için hemşehrilerimizin iftar sofralarına misafir olacağız. Toplu iftarlarımızda buluşacak, birlik ve bütünlük ruhuna uygun şekilde bir arada olacak, bu manevi iklimin bizlere katacağı güzellikleri paylaşacağız.

Ramazan ayının manevi atmosferini tüm kesimlere yansıtmak, toplumda dayanışma, paylaşma ve yardımlaşma bilincini canlı tutmak, dar gelirli, ihtiyaç sahibi ailelere maddi ve manevi destek sunmak adına; Ramazan paketi malzemelerinden oluşan Ramazan Gıda Kolisi dağıtarak Yumurtalıklı hemşehrilerimize ulaştıracağız.

Mübarek ramazanın getireceği güzelliklerden faydalanabilmeyi diliyor, Yumurtalıklı hemşerilerimizin Ramazan ayını en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu mübarek ayın Türk – İslam Alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.”

Kenan Deniz’in sosyal medya hesapları:

www.facebook.com/kenandeniznet
www.twitter.com/kenandeniznet
www.instagram.com/kenandeniznet