Jeuvenile En İyi Peeling Jellerini Sizin İçin Satışa Sunuyor

featured

Sivilce için peeling ürünlerini araştırıyor ve size uygun olan bir seçeneği değerlendirmek istiyorsanız en doğru adres Jeuvenile İhtiyaç duyduğunuz cilt bakımını sağlayabilecek jeller sayesinde pürüzsüz, parlak ve tertemiz bir tene sahip olabilirsiniz. En iyi peeling jelleri akne, sivilce, aşırı cilt kuruluğu, aşırı cilt yağlanması, deri döküntüleri ve deri pullanmasına karşı koruma sağlar.

Birbirinden farklı cilt tiplerine uygun olan peeling seçenekleri her yaş grubuna hitap edebilir. Jeuvenile’in kalitesiyle sizlere ulaşan ürünleri düzenli olarak kullanırsanız, gözlemleyeceğiniz başlıca faydalar şöyledir:

  • Ölü cilt hücrelerinin gözeneklere dolarak birikmesi engellenir.
  • Cildin yağ salgılama yetisi korunarak aşırı kuruluk ve deri çatlaklarının önüne geçilir.
  • Gereğinden çok meydana gelen yağlanma problemlerine karşı derinin yağ salınımı dengede tutulur.
  • Sivilcelenmeye yol açan kir, sabun kalıntısı, ter tabakası ve fazla yağ etkin olarak temizlenir.
  • Deri parlaklığının artması ve cildin sıkılaşabilmesi sağlanır.
  • Erken yaşlanma belirtileri ile mücadele edilir. Alın ve yüz çizgilerinin oluşması büyük ölçüde geciktirilebilir.

Peeling Jeli Nasıl Kullanılır?

Peeling jelleri cilt tipine tamamen uygun olarak tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. Yağlı, kuru ya da karma ciltler için birbirinden farklı seçenekler mevcuttur. Uyumlu ürünlerin tercih edilmemesi halinde kullanımdan alınabilecek verim azalır. En etkili ve doğru kullanım için, cildinizin sahip olduğu bakım ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Tercih ettiğiniz ürünü kullanırken göz önüne alabileceğiniz detaylar şunlardır:

  • Peeling, kuru cilt üzerine uygulanması tavsiye edilmeyen bir üründür. Çeşitli kimyasalların aktive olabilmesi için su ile temas gerekir. Kullanım öncesinde yüzünüzü yıkayarak ıslatmanız faydalı olacaktır.
  • Cilt bakımı sırasında, peeling yüzün her tarafına uygulanmalıdır. Göz çukurları ile dudaklar dışındaki tüm yüz bölgelerini en az 1 ya da 2 dakika masaj yaparak ovalamanız gerekir.
  • Peeling uygulamasını gerçekleştirirken acele etmemenizde fayda vardır. Peeling jeli, cildinizin gözeneklerine tamamen ulaşmalı ve deri katmanları tarafından iyice emilmelidir.
  • Uygulama tamamlandıktan sonra kısa bir süre beklemeniz ve daha sonra ılık su yardımıyla yüzünüzü durulamanız tavsiye edilir. Bekleme sürecini pek uzun tutmamak, jelin donup gözenekleri kapatmasını engelleme açısından daha doğrudur.

Peeling Jeli Ne Sıklıkla Kullanılır?

Peeling jellerinin kullanımı, cilt tipinize ve gidermek istediğiniz cilt sorununa göre değişebilen sıklıklara sahiptir. Fakat günlük kullanım yapmak verim açısından pek faydalı olmaz. Yaklaşık olarak 3 günde 1 defa, 5 günde 1 defa, haftada 1 defa gibi kullanım sıklıkları tercih edilebilir.

Özellikleri sebebiyle sizin için en iyi peeling jeli hangisiyse, onu ölçülü bir şekilde kullanmanız gerekir. Aşırı kullanımın ters etki yaratma riski mevcutken, az kullanım herhangi bir olumlu sonuç vermeyebilir. Tam ihtiyaç duyduğunuz ölçüde peeling uygulaması yapmak, cilt dokularınızın beslenmesi ve temizlenmesi için tek başına yeterli olur.

Peeling Jelleri Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Peeling jelleri ve kremleri içerisinde bulunan gliserin, polysorbate 20, panthenol, triethanolamine, glikolik asit, salisilik asit ve tetrasodyum EDTA maddeleri cildin temizliğini gerçekleştirir ve estetik görünüşün korunmasına yardımcı olur. İçerikte yer alan maddelerin en aktif olduğu süreç uyku zamanıdır. Yüze herhangi bir harici etkinin olmadığı uyku sürecinden önce peeling yapmak doğru bir tercihtir.

Jeuvenile Peeling Çeşitleri Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Jeuvenile markasının  en iyi peeling jeli olarak kabul edilebilecek çok sayıda ürünü mevcuttur. Cilt ihtiyaçları farklı olduğundan, herkes için hangi ürünün daha iyi olduğu konusunda da çeşitli farklılıklar gözlenir. Tüm ürünlerimiz, düzenli kullanılırsalar en geç birkaç haftada olumlu etkilerini gösterebilir.

Detaylı bilgi için https://www.jeuvenile.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.