Kaju Fiyat

featured

Kaju faydaları birçok alanda görülmektedir. Vitamin, mineral ve anti oksidanlar ile dolu olduğu çin oldukça sağlıklı bir atıştırmalıktır. Triptofan bulundurduğu için kendinizi daha mutlu hissetmenize yardımcı olur.

Bunun yanı sıra selenyum içeriği de vardır. Bu nedenle bağışıklık sisteminin korunmasında da size yardımcı olur. Magnezyum ve kalsiyum gibi mineralleri içerdiği için kemikleri de destekler. Çinko bulundurmasıyla çocukların daha iyi gelişmesini destekler.

Bunlarla sınırlı kalmadan vitamin içeriği bakımından da zengindir. Böylece gün boyu yetecek enerji kazandırır. Sindirim sistemi için yararlı olan asitler de bulundurur.  Kaju faydaları daha farklı alanlarda da görülmektedir.

Dolayısıyla düzenli bir şekilde tüketmek, sağlık için önemlidir. Ancak aşırıya kaçılmaması tavsiye edilir.

Kaju Fiyat Ne Kadar?

Kaju fiyatı kaç gram alındığına göre değişmektedir. Meraklılar Kuruyemiş 500 gram ve 1 kilogramlık seçeneklere sahiptir. Her ikisi de uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. En seçkin ürünler özel şekilde toplanarak, fabrikamızda kavrulmaktadır.

Böylece taze bir şekilde sizlerin tüketimine sunulmaktadır. Özel bir şekilde paketlenerek adresinize gönderilmektedir. Bu nedenle tazeliğinden endişe etmeden tüketmeniz mümkündür. Ürünün kuru ve serin bir yerde saklanmasına özen gösterilmesi önerilir.

Ayrıca paketinden çıkarılınca hepsi hemen tüketilmeyecekse bir kavanoz içinde ağzı tam olarak kaplı şekilde saklanması önerilmektedir. Bu sayede aynı tazelik ve lezzette uzun süre tüketmeniz mümkündür. Hemen sipariş vererek sevilen bu atıştırmalığı adresinize getirtebilirsiniz.