Kale Kilit bayileri ile Sapanca’da buluştu

featured

Kaliteden taviz vermeyen üretim anlayışı, kurumsal bakış açısı, dinamik ve güçlü yapısıyla sektörde 70 yıla yakın süredir faaliyet gösteren Kale Kilit, NG Enjoy Sapanca Otel’de bayileri ile bir araya geldi. Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker’in açış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, 2021 yılının genel değerlendirmesi yapılarak önümüzdeki dönem hedefleri ele alındı. Etkinlikte komedyen Kaan Sekban’ın gösterisi ve konuk sanatçı Lara’nın şarkıları ile katılımcılar keyifli vakit geçirdi.

 

Köklü tecrübesini inovatif yaklaşımı ile birleştiren Türkiye’nin ilk kilit üreticisi Kale Kilit, ‘Hep Birlikte, Hep Daha İyisi için Bir Aradayız’ mottosuyla NG Enjoy Sapanca Otel’de bayileri ile buluştu. Kale Kilit Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Semih Teker’in açış konuşmasını yaptığı etkinlikte, 2021 yılının genel değerlendirmesi yapılarak önümüzdeki dönem hedefleri konuşuldu. 2022 yılında pazara sürülecek olan yeni ürünler de bayilerden tam not aldı.

 

Kale Kilit iş ortakları ile büyüyor

Pandemi süreci devam etse de tüm iş süreçlerinin bayilerin de desteğiyle eksiksiz bir şekilde ilerlediğine dikkat çeken Semih Teker, “Hepimizin derinden hissettiği üzere pandeminin etkisiyle geçtiğimiz iki yıldan bugüne çok şey değişti. Tüm dünyada ve ülkemizde salgının gerek toplum sağlığına gerekse ülkelerin ekonomilerine olumsuz etkilerini yaşadığımız oldukça zor bir dönemden geçtik. Bu süreç devam etse de hızlıca uyum sağlamayı başardık ve gerek üretim gerek satış ve satış sonrası hizmetlerimiz eksiksiz bir şekilde ilerliyor. Bu işleyişte sizlerin desteğini hep yanımızda hissettik.” şeklinde konuştu.

 

“Türkiye’de kilit sektöründe jenerik marka konumundayız”

Konuşmasında Avrupa’nın en büyük entegre kilit üretim tesisine sahip olduklarını ifade eden Teker, “Türkiye’de kilit sektöründe yüzde 98 bilinirlik oranı ile ilk akla gelen, jenerik marka konumundayız. Tüm bunları birlikte başardık. Bu yıl da sektördeki konumumuzu siz değerli bayilerimizle pekiştirmeye devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etkinlikte öğleden sonra komedyen Kaan Sekban’ın gösterisi, gala yemeğinde ise konuk sanatçı Lara’nın şarkıları ile katılımcılar keyifli anlar yaşayarak yılın stresini attı.