Kale Rampa Bilgilendirmesi!

Alanındaki tercih edilebilirlik kısmında zirvede yer alan, her müşterisinden büyük bir memnuniyet kazanan Kale Rampa, 2016 yılı içerisinde Trakya Bölgesi’nde Tekirdağ Çorlu‘da kurulmuştur.

featured

Alanındaki tercih edilebilirlik kısmında zirvede yer alan, her müşterisinden büyük bir memnuniyet kazanan Kale Rampa, 2016 yılı içerisinde Trakya Bölgesi’nde Tekirdağ Çorlu‘da kurulmuştur. Kurulumundan bu yana tecrübesini olabilecek en yararlı şekilde kullanmanın yanı sıra ilerleme adımlarını da büyük şekilde atmıştır. Her daim yeniliğe odaklı çalışmaları ile ses getiren firma aynı zamanda kendini kanıtlama kısmını da çoktan geçmiştir. Lazım olduğu takdirde lojistik merkezlerde veya kullanıldığı birçok farklı alanda siparişleri oluşturularak imal edilen ürünleri başta Trakya bölgesi ve İstanbul olmak üzere ülkemizin her bir noktasına teslim etmektedir.

Üretti ürünlerde teknolojiyi takip etmesinin ve dediğimiz gibi sürekli bir gelişim içerisinde olmasından ötürü Avrupa standartlarında üretim sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hem yurtiçi hem de yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurdumuz içerisinde yaptığı ihracat işiyle de aslında ülkemizin dışa bağlılığını da azaltmayı amaçlamaktadır. Ürünler kısmında da oldukça büyük bir çeşitlilik sahibidir.

Size Önem Veren Kale Rampa!

Üretti ürünlerin yanı sıra, bizim isteklerimiz doğrultusunda kafamızda oluşturduğumuz rampa çeşidini de üretmek konusunda bize yardımcı olmaktadırlar. Bu konuda onlara ulaştığınız takdirde, bünyesinde çalışan uzman kadrosu ile beraber, mühendisleri tarafından sizin belirttiğiniz proje çizilir ve sizinle birebir temas halinde olarak uygulamaya konulur.

Firma bu yöndeki ilerlemelerini kesin bir şekilde belirlemiştir. Ürün size teslim edilene kadar çizim ve uygulama aşamasında her daim sizin düşünce ve fikirlerinize göre hareket edilmektedir. Ayrıca size bildikleri ile daha çok bilgilendirme verilerek, oluşturmak istediğiniz Rampayı çok daha verimli hale getirmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Firma bu hususta özellikle ürünü belirlenen tarihte teslim etmek konusunda da oldukça nettir. Çünkü zamanın oldukça önemli olduğuna inanarak ne kendi zamanlarından ne de sizin zamanlarınızdan çalma eğilimine gitmekten kaçınırlar. Çalışma prensiplerinin içerisinde net bir biçimde zamandan tasarruf etmeleri gerektiğini de belirtmişlerdir.

Çoğu kısımda oldukça etkin bir biçimde faaliyet gösteren firma ürün çeşitliliği, sizin istediğiniz rampa şekli, depo lojistik merkezler gibi endüstriyel platformlarda da yer almaktadırlar. Özel projeler konusunda diğer her konuda olduğu kadar kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar. Her daim kazançlı çıkmanız için sürekli bir uğraş içerisindedirler. Diğer yandan hayallerinizin peşinden gitmenizde de büyük ölçüde yardımcı oldukları da söylenmesi gereken bir başarının örneğidir.

Kale Rampa’da Platformlar!

Kale Rampa, kendi içerisinde var olan rampa çeşitliliğine gittiği gibi diğer yönlerde de oldukça verimli çalışmalar yürütmektedir. Buna örnek olarak da makaslı platform hakkında bilgi vermekte oldukça yerinde bir seçimdir. Bildiğimiz üzere Makaslı platformlar istenilen yükü bir istenilen bir yüksekliğe çıkarmak ya da bulunan yükseklikten daha da alçağa indirmek için kullanılan bir sistemdir. Marka, bu konuda üretim sağlamaktadır. Ek olarak Makaslı platformların her bölümü içerisinde de çalışmaktadırlar.

Kaynak: https://www.kalerampa.com/rampalar/makasli-platform