Kaliteli bir kömür nasıl anlaşılır?

Kömür evlerde ve işletmelerde ısınma ya da sanayi faaliyetlerini gerçekleştirmek maksadıyla sık sık kullanılan bir madendir. Ülkemiz kömür yatakları bakımından oldukça zengindir.

featured

Kömür evlerde ve işletmelerde ısınma ya da sanayi faaliyetlerini gerçekleştirmek maksadıyla sık sık kullanılan bir madendir. Ülkemiz kömür yatakları bakımından oldukça zengindir. İyi bir kömürün anlaşılabilmesi için öncelikle kömürün Torbalı olarak temin edilmesi gerekir. Kömürün üzerindeki kalori miktarına ve nem miktarını Özen göstermek lazımdır. Torbalı olan kömürler daha az nemli olduğu için daha az enerjiye ihtiyaç duyarlar ve uzun süre yanarlar. Bilindiği gibi birçok kömür çeşidi bulunur bunlardan biri de fındık kömürüdür. Fındık kömürü daha az enerji ile daha fazla ısı veren uzun süre yanabilen ve adından da anlaşılacağı üzere fındık gibi küçük yapılardan meydana gelen kömür çeşididir. Ülkemizde Akbatı Dış Ticaret ve Mümessillik yıkanmış fındık kömürü satış işlemlerini gerçekleştiren önce ve profesyonel bir kuruluştur.

Akbatı Dış Ticaret ve Mümessillik profesyonel çalışır

Akbatı Dış Ticaret ve Mümessillik kurulduğu günden bu yana İzmir ve çevresine yıkanmış kömür ve birçok kömür çeşidini sunan önemli kuruluşlar arasında yer alır. Firma sektörle ilgili bütün ayrıntıları takip etmekte, Türkiye’deki ve dünyadaki yenilikleri kuruluşun bölgesine hızlı bir biçimde entegre etmektedir. Bu anlamda bölgede kömür ticareti deyince ilk akla gelen kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Firma özellikle yıkanmış kömür konusunda son derece profesyonel bir hizmet sunar ve birçok bireyin memnuniyet duyduğu işler ortaya koyar. Öte yandan kuruluş son derece etkin ve verimli bir web sitesini hayata geçirmiş ve site üzerinden yapmış olduğu işlemlerle ilgili ayrıntıları müşterileri ile paylaşmıştır.