Kaliteli Facebook Hesabı Satın Al

Facebook, 2004 yılında ortaya çıktı. O yıllardan bu yana ilk sosyal medya platformu olmasından dolayı, hala çok büyük ilgi görüyor.

featured

Facebook, 2004 yılında ortaya çıktı. O yıllardan bu yana ilk sosyal medya platformu olmasından dolayı, hala çok büyük ilgi görüyor. Özellikle, işletmeler, Facebook’ta kaliteli ve ucuz reklam veriyor olmaktan dolayı memnunlar. İnstagram, bir diğer ilgi çeken sosyal medya sitesidir ve Facebook ile beraber Meta çatısı altında birleşti. Bu sebeple, reklam hesabım kapatıldı sorunu, iki platformu da etkileyen bir sorundur. Çözümü de aynı şekilde yeni bir Facebook hesabı satın almakla mümkün oluyor.

Facebook Hesabı Neden Satın Alınır?

Facebook veya İnstagram, üyelerinin her davranışını yakından izleyen algoritmalardır. Belirli kuralların ihlal edildiğini tespit ederlerse, hesabı kapatıyorlar. Hesabı kapanan kişiler için yapılması gereken ise firmadan yeni ve güvenli bir Facebook hesabı satın almaktır.

Facebook Business Hesapları Pahalı mı?

İşletmelerin gözdesi olan Business Manager hesaplar, firmadan satın alınabiliyor. İnsanlar, bu hesapların belki pahalı olduklarını düşünebilirler. Ancak, hesabın kalitesine göre, 60, 100, 150 veya 300 TL arasında değişen fiyatlarla hesap satın alınabiliyor. Tamamen güvenli ve takip edilmesi mümkün olmayan hesaplar sayesinde, insanlar işlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Facebook İle İnstagram Reklamı Verilir mi?

Facebook ve Instagram’ın aynı şirket çatısı altında olduklarını belirttik. Buna göre, kişiler Instagram hesaplarını Facebook ile entegre edebiliyor ve Facebook panelinden İnstagram için reklam verebiliyorlar. Bu sayede instagram reklam hesabım kapatıldı diyen kişilerin üzüntü yaşamalarına gerek kalmıyor.

Kaynak: https://facebookhesap.com/blog/instagram-reklam-hesabim-kapatildi