Kaliteli turizm işletmeleri ülkemizdeki turizm sektörünü canlandıracak

Ülkemizde faaliyet yürüten kaliteli turizm işletmeleri Türkiye'nin ekonomisinde büyük bir yeri olan turizm sektöründe canlanmaya vesile olacaktır.

featured

Ülkemizde faaliyet yürüten kaliteli turizm işletmeleri Türkiye’nin ekonomisinde büyük bir yeri olan turizm sektöründe canlanmaya vesile olacaktır. Özellikle 2020 yılında hayatımıza giren koronovirüs pandemi sürücü ile birlikte ülkemizdeki turizm işletmelerinin hijyenik ve sağlıklı olmaları olanaklarının yüksek olması ve sosyal mesafeye dikkat edilmesi hem yerli hem de yabancı turistler için son derece önem arz etmektedir. İstanbul Maltepe otelleri arasında yer alan MaCity Hotel koronavirüs pandemi süreci ile ilişkili olan tüm tedbirleri almıştır.

MaCity Hotel tedbirlerini aldı

Ülkemizde faaliyet yürüten MaCity Hotel koronavirüs pandemi süreci ile ilişkili bütün tedbirleri dikkat ve titizlikle almış bulunmaktadır. Maltepe otel sektöründe uzun yıllardır çalışmalarına devam eden MaCity Hotel in giriş katında Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini bulunduğu bir kafede yer almaktadır. Öte yandan bu kafede MaCity Hotel’in konforu gibi konforlu bir hizmet sunulmaktadır. MaCity Hotel müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve konaklayan bireylerin rahat etmeleri ayrıca kendilerini evlerinde hissetmeleri için her türlü ayrıntıyı düşünen bir işletmedir. Bilindiği gibi kıyı kesimlerinden sonra İstanbul, metropol kent olması ve tarihi geçmişi hasebi ile ülkemizde en çok turist çeken şehirlerimiz arasında yer almaktadır. MaCity Hotel’de İstanbul’un bu atmosferine uyum sağlayarak yerli ve yabancı turistleri rahat ettirmek istemektedir.