Kardeşler Arasındaki Miras Kavgası Sonucu Kan Döküldü

Gaziosmanpaşa'da kardeşler arasında gerçekleşen miras kavgasında, bir kişi ağabeyini silahla vurarak katlettikten sonra, yeğeni ve yeğeninin iki oğlunu da yaraladı. Ağabeyini öldüren şahıs olay yerinden kaçarken, polis ekipleri yakalamak için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

featured

Gaziosmanpaşa’da kardeşler arasında gerçekleşen miras kavgasında, bir kişi ağabeyini silahla vurarak katlettikten sonra, yeğeni ve yeğeninin iki oğlunu da yaraladı. Ağabeyini öldüren şahıs olay yerinden kaçarken, polis ekipleri yakalamak için çalışmalarına son sürat devam ediyor.

İstanbul‘un Gaziosmanpaşa Hürriyet Mahallesi 279 Sokak’ta saat 19.30 sıralarında yaşanan olayda, 72 yaşındaki Ömer Abdullah Özdemirel ve kardeşi 68 yaşındaki Turan Özdemirel arasında miras yüzünde sorun yaşamaya başladı. Aynı binada oturan kardeşlerden Turan Özdemirel ağabeyi Ramazan Abdullah Özdemirel ile apartman içinde tartıştı.

Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine taraflar arasında kavga çıkarken, Turan Özdemirel yanında getirdiği silahla ağabeyi Ramazan Abdullah Özdemirel’i, yeğeni Kerim Özdemirel’i ve Kerim Özdemirel’in oğulları Ömer Faruk Özdemirel ile Kerem Özdemirel’i vurdu.

SALDIRGAN KARDEŞ, KAYIPLARA KARIŞTI

Kanlar içinde yere yığılan 72 yaşındaki ağabey Ömer Abdullah Özdemirel hayatını kaybederken, yeğen Özdemirel ve çocukları yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Kerim Özdemirel’in oğullarının ise hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Saldırıyı gerçekleştiren Turan Özdemirel, kayıplara karışırken polis ekiplerinin şahsı yakalama çalışmaları sürüyor.