KAREKOD NEDİR? Dijital Mezar Taşı Ne işe Yarar?

Karekod barkottan farklı olarak sayısız bilgiyi depolayan bir okuyucu araçtır. Bilgileri bizlere ulaştıran önemli sistematik uygulamadır. Pratik çözüm odaklı ve bir o kadar da bizlere konforlu bir hizmet sunmaktadır.

featured

Karekod barkottan farklı olarak sayısız bilgiyi depolayan bir okuyucu araçtır. Bilgileri bizlere ulaştıran önemli sistematik uygulamadır. Pratik çözüm odaklı ve bir o kadar da bizlere konforlu bir hizmet sunmaktadır. Bilgiye ulaşmak için harcanan zamanı oldukça minimuma düşürerek istenilen kişi, eşya, ürün ve hizmet hakkında bilgiye en kısa sürede ulaşmamızı kolaylaştırmaktadır.

Mezar taşlarından tutunda restoran ve kafe menülerine kadar birçok yerde karşımıza çıkan karekod günümüz teknolojilerinin ve uygulamalarının vazgeçilmez konumu niteliğindedir.

Kare Sayfam sitesi müşterilerine bu kolaylığı sunmaya devam etmektedir. 2020 yılından itibaren özellikle mezar taşları üzerinde karekod uygulamalarına başlamış olup bu konuda birçok talebi karşılayabilmektedir.

Kendi karekod oluştur seçenekleri ile sizlere hizmet sunmakta.  Bunların dışında kafe, restoran, market ve tekstil firmalarını da karekod uygulamaları hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmanın dijital mezar taşları ile ilgili detaylı bilgilendirmesini sizlere aşağıda bir alt başlık ile sunuyoruz.

Dijital Mezar Taşları

Firmaya üyelik oluşturarak karekod uygulama hizmetini alabilirsiniz. Hemen dene kısmından uygulamayı deneyebilirsiniz. Üyelik oluşturmada istenilen süre uygulama üzerinden seçilebilmektedir.

Dijital yaşadığımız şu dünyada dijital tüm hizmetleri almak oldukça mühimdir. Dijital mezar taşları sitenin müşterilerine sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Dijital mezar taşları ile karekodlu mezar hizmetini Kare Sayfam üzerinden alabilirsiniz. Bu hizmetin içeriği ise şu şekildedir:

  • Mezar taşına karekod baskısı
  • Karekod baskı ile merhum hakkında biyografiye ulaşma
  • Merhum ile ilgili fotoğraf ve videoya ulaşabilme
  • Dua yükleme ile dua okutabilme
  • Şiir, mektup anı yazısı