Kendisinden Haber Alınamayan Piyanist Evinin Banyosunda Ölü Bulundu

Bursa'da piyanistlik yapan ve bir süredir akaryakıt istasyonunda çalışan 45 yaşındaki Aydın Sağlık'tan haber alamayan iş arkadaşlarından biri, kontrol için Sağlık'ın evine gitti. Kapıyı kırarak içeri giren iş arkadaşı, banyoda Sağlık'ın cansız bedeni ile karşılaştı.

featured

Bursa’da piyanistlik yapan ve bir süredir akaryakıt istasyonunda çalışan 45 yaşındaki Aydın Sağlık’tan haber alamayan iş arkadaşlarından biri, kontrol için Sağlık’ın evine gitti. Kapıyı kırarak içeri giren iş arkadaşı, banyoda Sağlık’ın cansız bedeni ile karşılaştı.

Mustafakemalpaşa ilçesindeki Şeyhmüftü Mahallesi, Seyit Gazi Sokak’ta meydana gelen olayda, piyanistlik yapan ve bir süredir ilçedeki akaryakıt istasyonunda çalışan Aydın Sağlık (45), sabah işe gelmeyince iş arkadaşları, telefon ile ulaşmaya çalıştı.

TELEFONLARA YANIT VERMEDİ

Ancak telefonlara yanıt verilmeyince, Sağlık’ın bir iş arkadaşı, evine doğru gitti. Bir süre kapıda bekleyen iş arkadaşı, ses çıkmayınca kapıyı kırarak içeri girdi ve Sağlık’ın banyodaki hareketsiz bedeni ile karşılaştı.

OLAY YERİNE EKİPLER SEVK EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaptığı incelemede 45 yaşındaki adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri ve Cumhuriyet Savcısı’nın evdeki incelemesinin ardından Sağlık’ın cansız bedeni Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Polis ekipleri olay ile ilgili soruşturma başlattı.