Kıskançlık Krizinin Sonu Kanlı Bitti

Denizli'de kıskançlık krizine giren bir şahıs, bir süre önce ayrıldığı eski sevgilisinin erkek arkadaşını bacağından iki kez bıçakladı. Eski kız arkadaşının erkek arkadaşıyla vakit geçirmesine öfkelendiği için saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen saldırgan olayın ardından kayıplara karışırken, bıçaklanan şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

featured

Denizli’de kıskançlık krizine giren bir şahıs, bir süre önce ayrıldığı eski sevgilisinin erkek arkadaşını bacağından iki kez bıçakladı. Eski kız arkadaşının erkek arkadaşıyla vakit geçirmesine öfkelendiği için saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen saldırgan olayın ardından kayıplara karışırken, bıçaklanan şahsın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre; bir süre önce kız arkadaşı C.K’den ayrılan R.S., eski sevgilisinin apart dairesinde yaşayan Onur D’yi ziyarete gittiğini öğrenince kıskançlık krizine girdi. Zile basan R.S., kapı önünde Onur O. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada öfkesine hakim olamayan R.S., yanında getirdiği bıçağı Onur O’nun bacağına iki kez sapladı. Hızla bölgeden uzaklaşan R.S., suç aleti bıçağı metrelerce uzağa atarak kayıplara karıştı.

ESKİ SEVGİLİ İFADE VERDİ

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri bacağından yaralanan Onur O.’yu ambulans ile Denizli Devlet Hastanesine kaldırdı. Polis, görgü şahitlerinin ifadesi üzerine şüpheliyi arama çalışmalarını genişletti. Eski sevgili C.K., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

BİRLİKTE VAKİT GEÇİRMELERİNİ KISKANDI

Eski kız arkadaşı C. K’nin Onur O. ile birlikte vakit geçirmesini kıskanan R.S’nin apart dairesine gelerek saldırıyı gerçekleştirdiği ve daha sonra kaçtığı iddia edildi. Hastaneye kaldırılan Onur O’nun ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.