Kıvrımlı Model Demi Rose, Yarı Çıplak Pozlarıyla Sosyal Medyada Gündem Oldu

featured

Sosyal medyanın fenomen ismi, kıvrımlı model Demi Rose’un geri dönüşü

Sosyal medya dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan Demi Rose, uzun bir aradan sonra yine adından söz ettirmeyi başardı. Kıvrımlı vücut hatlarıyla ünlenen ve cesur pozlarıyla dikkat çeken model, yarı çıplak fotoğraflarıyla takipçilerini büyüledi.

Sabah Pozuyla Göğüslerini Zar Zor Kapattı

Rose, “Sabah pozu” olarak nitelendirdiği bir fotoğrafını paylaşarak dikkatleri üzerine çekti. Göğüslerini zar zor kapattığı bu poz, hayranlarını adeta mest etti. Cesur ve iddialı duruşuyla Rose, sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

“Bazı Çiftler Bana Çoklu İlişki Teklifinde Bulunuyor”

Fenomen model, “Sanki başka seçeneğim yokmuş gibi bazı çiftler gelip bana çoklu ilişki teklifinde bulunuyor” şeklinde bir açıklama yaparak sosyal medyanın gündemine oturdu. Bu sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Rose, hayranlarının ilgisini bir kez daha çekmeyi başardı.

Pozlarıyla Binlerce Beğeni Topladı

Yaptığı cesur pozlarla sık sık gündeme gelen Demi Rose, bu sefer de yarı çıplak fotoğraflarıyla kısa sürede binlerce beğeni topladı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören model, takipçilerini her seferinde heyecanlandırmayı başarıyor.