Kızının Evinden Çıkan Kadın Feci Şekilde Can Verdi

Denizli'nin Kale ilçesinde kızının evinden çıkan 85 yaşındaki Hatice Fıkrak, asfalatta yürüdüğü sırada bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Fıkrak'a çarpan aracın hızlı şekilde olay yerinden kaçtığı belirtildi.

featured

Denizli’nin Kale ilçesinde kızının evinden çıkan 85 yaşındaki Hatice Fıkrak, asfalatta yürüdüğü sırada bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetti. Fıkrak’a çarpan aracın hızlı şekilde olay yerinden kaçtığı belirtildi.

Denizli’nin Kale ilçesinde kızının evine ziyarete giden Hatice Fıkrak, evden çıktıktan dakikalar sonra feci bir şekilde can verdi.

Fıkrak’ın kendi evine doğru yürüdüğü sırada üzerine doğru gelen araçtan kurtulamadığı ve kısa süre içerisinde can verdiği bildirildi.

OTOPSİ YAPILACAK

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edilirken, Fıkrak’a çarpan kişinin kaçtığı açıklandı. Sağlık ekipleri de Hatice Fıkrak’ın cansız bedeni otopsi için Kale Devlet Hastanesine kaldırdı.

Diğer yandan jandarma ekiplerinin kaçan sürücünün kimliğini belirlemek için hızlı şekilde çalışmalara başladığı belirtildi.