KKTC Otelleri

Türkiye’deki tatil rotalarına en iyi alternatif olabilen Kıbrıs otelleri geçmişten bugüne en gözde yerlerden olmayı başarmıştır.

featured

Türkiye’deki tatil rotalarına en iyi alternatif olabilen Kıbrıs otelleri geçmişten bugüne en gözde yerlerden olmayı başarmıştır. Türkiye’den vizesiz ve pasaportsuz bir şekilde giderek doyasıya tatilin keyfini sürmek için ideal olan Kıbrıs her şey dahil oteller Akdeniz’in en yoğun ilgi gören otelleri arasındadır.

Türkiye’de tatil sezonu biraz daha kısıtlı olduğu için Kıbrıs’ta Nisan’dan Ekim’e kadar tatil imkânı sunan oteller ve sahiller bulunur. Özellikle balayı için en çok rağbet gören destinasyonlarından biri olan Kıbrıs’ta Rc Tur sitesi farkıyla tatil yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kıbrıs Otellerinde Fiyatlar

KKTC otelleri 2023 yılı için her bütçeye hitap eden paketler sunmaktadır. Otellerin fiyatları otelin içerdiği ve sunduğu hizmetlere göre değişkenlik gösterir. Her şey dahil, balayı, casino, erken rezervasyon,  yılbaşı gibi farklı amaçlara göre hizmet veren tüm Kıbrıs otelleri herkese uygun ekonomik ya da lüks seçenekler sunmaktadır.

Kıbrıs’ın en güzel sahil ve denizine sahip olan Bafra otelleri ile de herkesi kendine çekmeyi başarıyor. Kalitesi, konforu ve sunduğu hizmet anlayışı ile Bafra otelleri Gazi Mağusa bölgesinde yer almakta ve turizm açısından önemli bir konumdadır.  Sahile oldukça yakın 5 yıldızlı otellerin bulunduğu Bafra balayı çiftlerinin de en çok tercih ettiği yerlerdendir. Kumsalı, güneşi ve birbiri ile kalitede yarışan Kıbrıs otelleri çocuklu aileleri unutmamış elbet. Geniş oyun alanları ve aqua parkları ile Kıbrıs otellerinde Rc Tur sitesi aracılığıyla tatil yapmanın mutluluğunu yaşamak için acele edin.