Klişe tatil anlayışını unutun

Ülkemiz doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dünyanın dört bir yanından turisti ağırlayan ve son derece kaliteli müesseseleri ile hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok turist büyüleyen mekanlara sahiptir.

featured

Ülkemiz doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dünyanın dört bir yanından turisti ağırlayan ve son derece kaliteli müesseseleri ile hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok turist büyüleyen mekanlara sahiptir. Bu mekanlar içerisinde en çok sevilen ve doğallığı ile göz dolduran The Fabric Launge misafirlerine klişe tatil anlayışını unutturan muhteşem bir hizmet sunmaktadır. Muğla Fethiye’de yer alan Kabak Koyu bölgesinde konumlanmış olan The Fabric Launge muhteşem yemekleri doğal güzellikleri bungalov evleri harika bir denizi ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır. Kekik ve adaçayının kokusuyla bölgede en çok sevilen ve en çok rağbet gören turistik mekanlar arasında yer almıştır. Mekan kurulduğu günden bu yana binlerce kişiyi misafir etmiş ve birçok turistin tatillerinde tercih ettiği tek mekan olmayı başarmıştır.

Profesyonel bir kadro ile çalışır

The Fabric Launge bünyesinde son derece profesyonel bir kadro istihdam etmektedir. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sergilerken misafirlerinin doğa ile iç içe son derece sağlıklı kalabalıklardan ve şehir gürültüsünden uzak bir tatil yapmasını hedeflemektedir. O anlamda hizmet anlayışı içerisinde dört duvar arasına sıkışmış bir tatil prensibi bulunmamaktadır. Temiz tertipli ve son derece güzel bir şekilde dizayn edilmiş bungalov evleri ile doğanın Deniz’in ve güzel yemeklerin tadını çıkarmak için tercih edilen muhteşem bir butik otel hizmeti vermektedir. Kuruluş 10 adet ahşap bungalov evi ile konaklama keyfini sürmek isteyenlere doğa ve deniz manzaralı bir hizmet sunmaktadır.

Restoranında dünya tatlıları yer alır

The Fabric restaurantın leziz yemeklerden oluşan alakart menüsü misafirlerinin oldukça ilgisini çekmektedir. Restoranda dünya mutfaklarından örnekler olduğu gibi aynı zamanda denizle iç içe son derece kaliteli ve lezzetli Deniz ürünlerini bulmak da mümkündür. Kabak Koyu Kamp alanları içerisinde hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok dikkatini çeken bir konumda yer almaktadır. Muhteşem menüsünün içerisinde aynı zamanda harika şaraplar muhteşem içeceklerde yer alır. Zengin bir bar ile hizmet veren ve Kabak Koyu bungalow evleri ile misafirlerine büyüleyici bir tatil atmosferi yaşatan The Fabric Launge kurulduğu günden bu yana kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyerek sürekli olarak hizmet anlayışını geliştirmiştir. Hem doğal kalmayı hem misafirlerine bu doğal güzellikler içerisinde muhteşem bir tatil imkanı ısınmayı sağlayan kuruluş aynı zamanda turizm sektöründe Türkiye’de ve dünyada yapılan yenilikleri yakından takip etmektedir. son yıllarda özellikle de koronavirüs pandemi süreci ile birlikte bireylerin kalabalıklardan şehir gürültüsünden şezlongta kapışma stresinden yoğun ve gürültülü ortamlardan uzak doğa ile iç içe tatil yapma ihtiyacını daha fazla duydukları bilinmektedir. İşte bu ihtiyaçtan hareketle the Fabric Launge müşteri memnuniyeti odaklı doğal temiz ve nezih bir tatil ortamı oluşturur.