Kontrolden Çıkarak Ağaca Saplanan Araçtaki Piyade Er Hayatını Kaybetti

Antalya'da yoldan çıkan otomobil, kaza yaparak ağaçta asılı kaldı. Kazada Suriye'de sözleşmeli piyade er olarak görev yapan 24 yaşındaki Ahmet Esen yaşamını yitirdi. Esen'in ailesini ziyaret için şehirde olduğu öğrenildi.

featured

Antalya’da yoldan çıkan otomobil, kaza yaparak ağaçta asılı kaldı. Kazada Suriye’de sözleşmeli piyade er olarak görev yapan 24 yaşındaki Ahmet Esen yaşamını yitirdi. Esen’in ailesini ziyaret için şehirde olduğu öğrenildi.

Kaza, saat 07.00 sıralarında Serik’e bağlı Belek Mahallesi Turizm Caddesi’nde meydana geldi. Belek’ten Boğazkent yönüne giden Ahmet Esen (24) idaresindeki otomobil, sürücünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak, kaldırımdaki ağaçlara çarptıktan sonra durabildi.

ARAÇ AĞAÇTA ASILI KALDI

Kazada otomobil çarptığı ağaçlardan birinde asılı kaldı. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kazada otomobil sürücüsü Ahmet Esen’in olay yerinde yaşamını yitirdiği belirlendi. Sıkıştığı yerden itfaiyenin çalışması sonucu çıkarılabilen Ahmet Esen’in cenazesi, otopsi işlemleri için Serik Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

SURİYE’DE GÖREV YAPIYORMUŞ

Konya nüfusuna kayıtlı Ahmet Esen’in Suriye’de sözleşmeli piyade er olarak görev yaptığı ve izin için Serik’te ikamet eden anne ve babasının yanına geldiği öğrenildi. Ahmet Esen’in kullandığı otomobilin kiralık olduğu belirtildi.