Kontrolünü Kaybeden Araç, Yolda Yürüyen Ailenin İçine Daldı

Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil, kaldırımda yürüyen 4 kişilik aileye çarptı. Hümeyra ve Kerem Ö. çifti ile çocukları hastaneye kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

featured

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil, kaldırımda yürüyen 4 kişilik aileye çarptı. Hümeyra ve Kerem Ö. çifti ile çocukları hastaneye kaldırılırken, kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Durak Mahallesi Uzunçarşı Caddesi’nde meydana gelen kazada Hatice S.’nin direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil, kaldırıma çıkıp Hümeyra ve Kerem Ö. çifti ile çocukları Erdem ve Elif’e çarptı. İhbar üzerine kaza yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

İlk müdahalelerinin ardından yaralılar Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi alındı. Kazanın ardından otomobil sürücüsü Hatice S. ifadesi için polis merkezine götürüldü.

KAZA ANI KAMERADA

Bu arada kaza anı, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde otomobilin kaldırıma çıkıp aileye çarparak iş yerinin duvarına sıkıştırdığı görüldü.