Körüklü Tente Neden Kullanılır?

Özellikle bir evin veya dükkânın önü mola verebileceğiniz yerlerden biridir. Ancak bu tür yerler korunmalıdır.

featured

Özellikle bir evin veya dükkânın önü mola verebileceğiniz yerlerden biridir. Ancak bu tür yerler korunmalıdır. Bu amaçla kullanılan körüklü tente sayesinde korunaklı bir alan oluşturulabilmektedir. Körüklü tente yüksek kaliteli gölgesi sayesinde kar ve yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmez.

Körüklü Tentenin Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tente en çok kullanılan ve kullanımı oldukça kolay olan tentelerden biridir. Bu gölgeler sayesinde kullandığınız dış alan da daha geniş olur. Ayrıca gölge sayesinde gölgeyi kullandığınız yer daha güzel görünecektir. Akordeon tonları da kullanıldıkları yerde daha fazla gölge sağlar. Bu şekilde mağaza önünde kullanıldığında ürün güneşten korunarak daha fazla ürün sergileme imkânı verir. Ayrıca İstanbul otomatik tente seçenekleri ve avantajları vardır. Montajı çok kolaydır.

-Tente sistemi sessiz ve sessiz çalışır.

-Kapladığı alan oldukça geniştir.

-Çok fazla kablo kullanmaya gerek olmaz. Bu özellikler sayesinde Körüklü Tente tercih edebilirsiniz.

-Üretilen İstanbul otomatik tende görüşünüzü engellemez. İstediğiniz sayıda açıp kapatabilirsiniz.

-Başka bir deyişle, gölgenin ne kadar ileri kapanacağını belirler.

Körüklü tente fiyatlarına bakarak da göreceğiniz üzere bu tente çeşidi üretimi en zor olan tentelerden biridir.

Körüklü Tente Modeli

Körüklü Tente Uygulama alanları ve tente çeşitleri çok çeşitlidir. Körüklü tente kullanımı her tente gibi geniş alanlarda da kullanılmaktadır. Bu tür tentenin boyutları serbestçe ayarlanabilir, böylece kendi balkonunuzda bile kullanabilirsiniz. Bu şekilde balkon yağmur, kar ve güçlü güneş ışığından korunacaktır.

Tente sayesinde balkona kanepeler ve diğer nesneler yerleştirilebilir. Gölge ışığı engeller, böylece eşyalarınız zarar görmez. Üstelik körüklü tentenin uygun fiyatı ve uzunluğu ayarlanabilir olduğu için balkondaki görüş açınızı engellemez. Kafe kullanımı için kendi ürettiğiniz tenteyi dilediğiniz zaman kolayca kapatabilir veya açabilirsiniz. Tente modellerimiz uygulama alanına göre farklı olarak üretilmektedir.

Tentelerimizin imalatında kullandığımız yüksek kaliteli malzemeler sayesinde mekanik tentelerimiz uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayacaktır.

Körüklü Tente Fiyatı

Kullanımı kolay ve ayarlanabilir tente fiyatları oldukça uygundur. Körüklü tente metre fiyatı da uygulama alanına ve tentenin boyutuna göre değişmektedir. Ayrıca tentede kullanılan kumaşlar ve mekanik aksamlar da fiyatı etkiler.

Körüklü tente modelleri genellikle sert kumaş ve malzemelerden yapılmaktadır. Mükemmel dayanıklılığa sahip bir tente modelidir. Bu sistemler iyi yapılandırılmıştır ve sağlam bir iskelet sisteminde arızalar sıklıkla meydana gelmez. Uzun yıllar kullanılabilecek mükemmel dayanıklılığa sahip bir tente modeli. Ev pencereleri ve balkonlarda yaygın olarak kullanılan bu model tente, bazı küçük işletmelerin tercih ettiği sistemdir. Bu modeller görsel olarak çok şık ve dekoratif oldukları için tercih edilmektedir.

Körüklü Tente Sistemi Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Kapalı kenarları nedeniyle bu model de diğer modellere göre güneş ışınlarını yandan daha fazla keser. Özellikle nostaljik bir görüntüye sahip olan körüklü tente, özellikle marketlerin önlerinde uzun zamandır alıştığımız bir gölgeleme sistemidir. Aslında bu günlerde iş yerlerinde balkon ve pencerelerde gördüğümüz körüklü tente sistemleri, yıllardır hayatımızda olan sistemlere benziyor. Bu tente kanvas seçimi ve tente modeli İstanbul otomatik tente isteğe bağlı çalışanları tarafından çizilebilir ve çizimlere göre yapılabilir.

Kaynak: https://www.istanbulotomatiktente.net/tr/koruklu-tente-sistemleri/25/0,106