Kötekli Rehber

Kötekli Rehber, Kötekli bölgesinde yer alan öğrencilere diledikleri mekan konusunda talep ettikleri bilgilendirmeyi sağlamak ve iletişim kurabilmek için oluşturulmuştur.

featured

Kötekli Rehber, Kötekli bölgesinde yer alan öğrencilere diledikleri mekan konusunda talep ettikleri bilgilendirmeyi sağlamak ve iletişim kurabilmek için oluşturulmuştur. Bu bağlamda 2018 ve 2019 yılları arasında Koteklionline ve KotekliBlog üzerinden hizmet veren site, yepyeni bir ara yüz ile ziyaretçilerini online web adresinde karşılamaya devam ediyor. Site içerisinde Kötekli’ye ait tüm gelişmeler ve güncel bilgiler yer almaktadır. Bu sayede ziyaretçiler siteye erişim sağlayarak en iyi şekilde bilgi alışverişini yapabilirler. Bu bağlamda ayrıca Muğla’nın Kötekli ilçesine dair tüm mekan isimlerini ve yerlerini, mekanların hangi konular için tercih edilebileceğini öğrenebilirsiniz. Tam anlamuııyla Kötekli Rehber sitesi, ziyaretçiler için başarılı bir rehberlik platformudur.

Sadece rehberlik hizmeti için değil aynı zamanda Kötekli yemek siparişi için de tercih edebileceğiniz bir site olan Kötekli Rehber, bu açıdan oldukça geniş bir çalışma faaliyeti de sergilemektedir.

Kötekli Rehber Çalışma Faaliyetleri

Kötekli Rehber sitesi çalışma faaliyetleri açısından öğrenci kesimlere yardımcı olabilecek tüm hizmetleri sağlamaktadır. Kötekli alo sipariş letişim adresleri üzerinden siteyle iletişim de kurabiliyorsunuz. Böylece istediğiniz mekanlar hakkında bilgilendirme almakla birlikte çeşitli çekilişlere de katılım gösterebiliyorsunuz. Ayrıca sitenin diğer çalışma faaliyetleri ve hedeflerini de aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Kötekli öğrencilerine kusursuz bir hizmet sunmak.
  • Kötekli Rehber platformu üzerinden öğrenim gören kişilere çeşitli olanaklar sunabilmek.
  • Kötekli’deki güncel haberleri paylaşmak.
  • Kötekli internet ortamında en üst sıralarda yer almak.
  • Kötekli’deki öğrencilerin merak ettiği ya da aradığı mekanlar hakkında eksiksiz bilgi alışverişi sağlamak.
  • İş arayan öğrenciler için bu bölgede iş olanağı sunmak.
  • Güncel mekanlar ve etkinlikleri hakkında bilgilendirme yapmak.