Kourtney Kardashian ve Travis Barker Müzik Stüdyosu Dışında Tutkuyla Öpüşüyor

Kourtney Kardashian ve kocası Travis Barker'ın 26 Ekim'de bir kayıt stüdyosunun dışında başka bir dudak kilidine yakalanması kimseyi şaşırtmayacak şekilde.

featured

43 yaşındaki Kourtney Kardashian ve 46 yaşındaki Travis Barker , Çarşamba günü Calabasas’taki bir kayıt stüdyosuna geldiklerinde her zamanki gibiateşli ve ağır bir makyaj yaptılar. Üç çocuk annesi, simsiyah Mercedes-Benz G Wagon’unu çekerken, Blink-182 davulcusu vintage turuncu Chevy kamyonetiyle yanaştı . Kourt bir çift siyah eşofman , yeşil alevli siyah bir bisiklet yaka kazak ve şık beyaz çizmeler giydi. Adamı klasik siyah Vans’ı, üstüne yeşil bir bomber ceketle kaplanmış siyah bir kapüşonluyu ve siyah güneş gözlüklerini tercih etti. Lemme kurucusu arabasından inmeden önce Travis büyük bir öpücük için eğildi.

Stüdyo tarihleri, Kravis’in birlikte ilk evlerini satın almasından sadece bir gün sonra gelir . Ünlü ikili , TMZ’ye göre Conan O’Brien’ın Carpinteria, California sahil evini 14,5 milyon dolara satın aldı . Kourt ve Travis’in yeni satın alma işlemi 21 Ekim’de tamamlandı ve listedeki fiyattan 2 milyon dolar daha ucuza satın alabildiler. Plaj mülkünün Temmuz ayından beri piyasada olduğu ve 17 Ekim 2021’de nişanlandıkları Santa Barbara yakınlarında ideal bir yer olduğu bildirildi .

Kardashians yıldızı , 4 Ekim’de Not Skinny But Not Fat podcast’inde kocasıyla tam zamanlı olarak yaşamaması hakkında kısa süre önce konuştu . çocuklar ” diye paylaştı 43 yaşındaki. “Çocuklar babalarının evindeyken ben onun evinde kalıyorum ve arada hala birbirimizin evinde kalacağımız geceler oluyor. Sabah altıda kalkarım ve her sabah arabaya binerim ve sonra doğruca onun evine gider ve matcha içerim. Benim için hazırlamış.”
Hem Travis hem de Kourtney geçen hafta bir yıllık nişan yıldönümlerini kutladılar. TV kişiliği , anı anmak için Instagram’da bir atlıkarınca fotoğrafı paylaştı . Gönderiye “17 Ekim” başlığı eklendi. Ayrı bir gönderide Kourtney, Travis’in sahildeki nişan anını yeniden yarattığı romantik gecenin başka bir anlık görüntüsünü paylaştı.

Kourt ve rock yıldızı kocası, 15 Mayıs’ta yeni evlerinden çok uzakta olmayan Santa Barbara’da yasal olarak evlendiler. Daha sonra, “o çift” 22 Mayıs’ta İtalya’da gösterişli bir tören düzenledi . İş kadını ve realite TV yıldızı , 2006’dan 2015’teki son ayrılıklarına kadar 39 yaşındaki Scott Disick ile daha önce bir ilişki içindeydi .