KPSS’den 83 Puan Alıp Atanamayan Öğretmen Fedai Altun, İnşaatta Elektrik Akımına Kapılarak Hayatını Kaybetti

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde yaşayan atanamayan beden eğitimi öğretmeni 23 yaşındaki Fedai Altun, ailesine yük olmamak için çalıştığı inşaata elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Genç öğretmen adayının son paylaşımı ise yürek parçaladı.

featured

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde yaşayan atanamayan beden eğitimi öğretmeni 23 yaşındaki Fedai Altun, ailesine yük olmamak için çalıştığı inşaata elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Genç öğretmen adayının son paylaşımı ise yürek parçaladı.

Yeşilyurt ilçesinin Dilek Mahallesi’ndeki mezarlıkta elektrik trafosu boyarken elektrik akımına kapılan 23 yaşındaki Fedai Altun hayatını kaybetti.

ATANAMAYINCA İŞÇİ OLMUŞ

Beden eğitimi öğretmeni olan Fedai Altun’un KPSS’den 83 puan almasına rağmen atanamadığı ve ailesine yük olmamak için inşaatta işçi olarak çalıştığı öğrenildi.

SON PAYLAŞIMI YÜREK DAĞLADI

Öğretmen adayı Altun’dan geriye Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar kaldı. Altun’un en son 8 Ekim tarihinde inşaata çalışırken yapmış olduğu “Alın size 83 puanın mükafatı (beden eğitimi)” paylaşımı ise yürekleri sızlattı.