Kullanışlı Çöp Konteyner Modelleri

featured

Çöp konteynerleri evsel ve katı atıkların toplanılması ve geri dönüşüme kazandırılması için kullanılan ürünlerdir. Hem dış alanlarda hem de iç mekanlarda kullanılan çöp konteyner modelleri üretildikleri malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Geniş bir ürün çeşitliliği içerisinde farklı birçok çöp konteyner modelini inceleyebilmek ve bu ürünleri toptan veya perakende olarak satın alabilmek için Zeyrek Konteyner firmasına ait olan web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Metal çöp konteynerleri

Çöp konteyner modelleri kullanıldıkları alanlara göre farklı tercih edilmektedir. Şehir merkezlerinde dış alanlarda kullanılmak üzere metal çöp konteynerleri üretilmektedir. Farklı iç hacme sahip olan bu modeller üretildikleri metal malzeme nedeniyle Her türlü hava koşulunda ve farklı birçok dış etkene karşı uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Zeyrek Konteyner bünyesinde üretilen farklı metal konteyner modellerini siteye giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Plastik çöp konteynerleri

Farklı iç hacimlerde ve farklı renklerde üretilen plastik çöp konteynerleri güneş ışınlarına, kimyasal etkenleri ve hava koşullarına dayanıklı bir şekilde özel malzemelerden üretilmektedir. Birçok kamu kurumu büyük sosyal tesislerde kullanılabileceği gibi bazı dış mekanlarda da tercih edilmektedir. Toptan veya perakende olarak en kaliteli malzemelerle üretilmiş plastik çöp konteynerleri Satın almak istiyorsanız Zeyrek Konteyner firması ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla satışa sunulan tüm modeller hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve Türkiye’nin her yerinden istediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.