Kum, Yeni Şarkısını Paylaştı: “Barda”

featured

Kendine özgü tarzı ve müziğiyle alternatif hip-hop sahnesinde isminden sıkça söz ettiren Kum, şarkı üretimine ve sahne performanslarına hız kesmeden devam ediyor.

“Barda” müzik videosu için yeniden yönetmen koltuğuna oturan yetenekli sanatçı, şarkısı kadar ilgi çekecek dinamik bir video klibi de müzikseverlerin beğenisine sunuyor!

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler.