Lazer Markalama Hizmeti

Birçok ürün ve özellikteki belirli ürünlere uygulanan seri numaralar ve barkodlar lazer markalama sistemi tarafından gerçekleştirilerek ürünlerin hangi firmaya ait olduğu ve hangi fiyat aralığına sahip olduğu benzersiz kimlik kodları ile belirlenir

featured

Birçok ürün ve özellikteki belirli ürünlere uygulanan seri numaralar ve barkodlar lazer markalama sistemi tarafından gerçekleştirilerek ürünlerin hangi firmaya ait olduğu ve hangi fiyat aralığına sahip olduğu benzersiz kimlik kodları ile belirlenir. Bütün veya parça sistemlerin üzerine oluşan barkod sistemleri birçok büyük market zincirlerinde ve birçok geniş kitleye ait marketlerde bu sistem kullanılarak ürünlerin benzersiz kod sistemleri oluşturulur. Birçok firma bu hizmeti alarak logolarının ve amblemlerinin hızlı bir şekilde ürünlerinin üzerlerine işlenmesi için hizmet verirler. Bu hizmetlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için lazer markalama makinesi kullanılır. Birçok firma bu hizmeti vererek logo ve amblemleri kısa süre içerisinde adlandırılmasını ve sisteme girilmesini sağlar. Maymars bu konuda üstün cihazlarla birlikte hizmet vererek kısa süre içerisinde logo ve amblemlerin birçok farklı ürünler üzerinde oluşumunu sağlar.

Lazer Makinaları Nasıl Çalışır?

Öncelikle lazer sistemler ile işaretlenecek olan yüzeyin belirlenmesi önemlidir. İşaretleme işlemi makine tarafından gönderilen lazer ışınları ile birlikte aynaların hareket etmesi şeklinde gerçekleştirilerek işaretleme işlemi gerçekleştirilir. Işın malzemeleri, yüzeye dik olarak temas ettiğinde malzemenin özelliklerini ve görünümünü değiştirerek kısa süre içerisinde lazer görünümünün elde edilmesini sağlar. Fiber lazer markalama hizmetinde hızlı bir şekilde bu hizmetin verilmesi önemlidir. Lazer ışınları sadece belirlenen alanlar üzerinde hedef doğrultusunda markalama hizmetini verir. Maymars makineleri bu konuda en üstün teknoloji ile donatılması sayesinde kısa süre içerisinde markalama hizmetini sunar.