LCWaikiki.com’dan 18-24 Yaş Arası Gençlere Özel Ayrıcalıklar Dünyası!

featured

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla faaliyet gösterenLCWaikiki’nin e-ticaret sitesi LCWaikiki.com gençlere özel yeni bir üyelik sistemi oluşturdu. Sadece 18-24 yaş aralığına özel olacak bu üyelikle gençler, tarzlarını yansıtırken iyi ve hesaplı giyinmenin de tadını çıkaracak. LCWaikiki, bu sistemle bedava kargo, hazırladığı kombin satıldıkça satıştan para kazanmasını sağlayan Kombinledikçe Kazan özelliği,Sürpriz İndirim Kodu, Favoriledikçe Kazangibi ayrıcalıkların yanı sıra Paylaş Kazan uygulaması ile referans kodunu arkadaşıyla paylaşarak LCWaikiki.com üyesi olmasını sağlayan gençlere indirim fırsatı da sunuyor. Üstelik ilk üyelikte 150 TL ve üzerine 50 TL indirim kuponu da gençleri bekliyor.

 

Kombininioluştur, linki sosyal medya hesabında paylaş, satıştan sen de payını al

 

Kombinledikçe Kazan fırsatıyla LCWaikiki.com’a üye olan 18-24 yaş gençler arasından sosyal medyada 500 üzeri takipçisi olan kullanıcılar telefonlarına indirecekleri Influio uygulaması üzerinden link üretebilecekler. Gençler bu linkler üzerinden yaptıkları satışın %10’uoranında hediye çeki kazanabilecekler. Platformun bir başka dikkat çeken uygulaması olan Favoriledikçe Kazan’da ise LCWaikiki.com’da haftada 1 gün gençlere uygun olarak seçilen ürünler favorilere eklenebilecek. En çok favoriye alınan ürünler en fazla indirim uygulanan ürünler olacak.

 

Gençlere özel ayrıcalıklar dünyasına, https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/lp/gencler adresindeki “Şimdi Başvur” butonuna tıklayıp, üyelik destek chatbot’u üzerinden ya da WhatsApp üzerindenbaşvuru yapılabilecek. Üyeliği onaylanan gençler ayda 2 kez bedava kargo,Whatsapp’tan hızlı destek imkânı, beğendiği ürünlerifavorilendikçe artan indirimler gibi sayısız fırsattan yararlanabilecek.