Less and Blue İç Mimarlık

Beşiktaş iç mimarlık denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Less and Blue iç mimarlık markası oluyor.

featured

Beşiktaş iç mimarlık denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Less and Blue iç mimarlık markası oluyor. İstanbul genelinde müşterilerine hem online mağaza alternatifiyle hem de başarılı iç mimarlık kimliğiyle birlikte hizmet veren marka, şimdiye kadar gerçekleştirdiği projelerinde oldukça kaliteli işler ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda 3D görselleştirme, özel tasarım ve uygulama çalışmalarını da müşterilerine en iyi şekilde sağlar. Bu bakımdan Less and Blue İstanbul genelinde oldukça bilinen bir mimarlık markasıdır.

Çeşitli iş ortaklarıyla birlikte Bakırköy iç mimarlık ofisinde de çalışmalarını sürdüren marka, sanat ve kültürün merkezinden aldığı ilhamla projelerinde başarılara koşuyor. Üstelik iş birliği yaptığı Krea Sistem ve BRK Mimarlık ile de pek çok özel işe imzasını atmayı başarmıştır. Bu bağlamda Les and Blue iç mimarlık ofisinin çalışma prensipleri oldukça profesyonel bir ekiple ilerlemektedir. Ayrıca markanın sunduğu çalışma hizmetleri de müşteriler tarafından fazlasıyla beğeni toplamaktadır.

Less and Blue Hizmet Alanları

Esenyurt iç mimarlık alanında da ön plana çıkan Less and Blue iç mimarlık markası, 2020 yılından beri yenilikleri ve özel tasarımlarıyla müşterilerine en iyi hizmet performansını sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren firma ayrıca zamanında teslimat ve müşteri taleplerinin yerine getirilmesi gibi detaylara da önem verir. Firma tasarım konusunda Ev, ofis, cafe, hotel ve mağazacılık alanlarında iç mimarlık projelerini gerçekleştirmektedir.