Levi’s®, Music Project 2021 için Khalid ile bir araya geliyor

featured

 

Levi’s® Discord üzerinden Khalid ile olan iş birliği sayesinde Levi’s® Müzik Projesini uluslararası yeni bir kitleye taşıyor.

 

Müziğin insanların içindeki yaratıcılığı ortaya çıkardığı ve insanlara ilham verdiği kaçınılmaz bir gerçek! En önemlisi ise müziğin verdiği birlik olma hissi ve bu süreçte engelleri yıkma etkisi. 2015 yılından itibaren Levi’s® Müzik Projesi için birbirinden değerli pek çok uluslararası ve yerli sanatçılarla iş birliği yaptı.  Levi’s® Müzik Projesi, sosyal yardım kuruluşlarının yardımıyla gelecek nesil genç müzisyenlere müzik eğitimi için gerekli kaynakları sağlayan bir girişim projesidir. Sanat eğitimini finanse etme güçlükleri, yaşanan son küresel pandemi koşulları altında daha da fazla gencin kişisel gelişiminde olumsuz etki bırakıyor ve aynı zamanda kendilerini ifade etmelerinin önünde bir duvar örüyor.

 

Khalid, 2021 Levi’s® Müzik Projesi’ni kendi sesini ve müziğe olan tutkusunu keşfettiği, doğup büyüdüğü şehir olan El Paso Texas’a getiriyor. Levi’s®, yerel Boys & Girls Club (B.G.E.P)’ e son teknoloji tabletlerle, kulaklıklarla ve müzik aletleriyle donatılmış yepyeni bir müzik odası tahsis ederek  Khalid’in kar amacı gütmeyen kuruluşu  ‘The Great Khalid Foundation’ ile birlikte yeni bir iş birliğine imza attı. Buna ek olarak, El Paso’daki müzik öğrencileri Stax Müzik Akademisi’nden gelen bir yapımcı/öğretmen ile Discord arayıcılığıyla 4 haftalık bir dijital müzik prodüksiyon kursuna da başlayacak.

 

Khalid’in El Paso’da geçirdiği zaman ve  B.G.E.P gibi kuruluşların kariyerinin başında ona sağladığı imkan paha biçilemezdi. Levi’s® Müzik Projesi için “Sahne Arkası” oturumunun çekildiği stüdyoda yazdığı Billboard hit’i “Location” hakkında konuşurken “Burada hayatımı değiştiren şarkılar yazdım.” diyor. Khalid bu programa katılımıyla, bunu ileriye taşıyabilmeyi,  genç ve hevesli müzisyenlere kendi hayallerini gerçekleştime konusunda ihtiyaçları olan “kaynakları ve deneyimi’ sunmayı hedefliyor.

 

Programın öne çıkan özelliklerinden biri olan“Remix Challenge” ile  genç müzisyenler Khalid’in hit parçası “Better” a kendi yorumlarını katıp aralarında bir rekabet oluşturacak. Discord kullanıcıları, programın farklı ayrıcalıklarından da yararlanabilecek. Bu ayrıcalıklar arasında Khalid’in ses mühendisi ile birlikte stüdyoya girme ve Khalid ile beraber “Backstage Session” deneyimini yaşama yer alıyor. Khalid’in projesi global bir ortaklık sonucu oluşan Better Remix Challenge’i kazanan genç müzisyeni ve El Paso Boys & Girls Club tarafından çekilen görüntüleri bir araya getiren bir müzik videosuyla sonuçlanacak. Ayrıntılı içerikler Levi’s® ‘ın Youtube kanalında yayınlanacak.

 

 

 

Kasım ayı boyunca, Khalid ve aralarında Levi’s® Music Project UK’de yer alacak olan Malezya kökenli şarkıcı ve besteci Yuna ve Mabel’in da olduğu dünyanın birçok farklı ülkesinden gelecek 15 kişilik bir kadro ile “Always- Live” eğitim topluluğu Discord’ta yayına girecek. Türünün ilk örneği olan, sanatçılar tarafından yönetilen bu özel Levi’s® projesi, ilham verici içerik ve ayrıcalıklı atölye deneyimleriyle dünyanın farklı yerlerinden gelen insanlara Levi’s® Müzik Projesi’nin genel imkanlarına erişim sağlıyor.

 

Levi’s® Müzik Projesi ilk kez, programı dünya çapında yeni kitlelere ulaştırmak için akış platformu DİSCORD ile işbirliği yaptı. 2015 yılı itibarı ile Discord, kısa sürede birçok insanın aynı platformda çevrimici olarak buluştuğu bir yer haline geldi.

 

Levi’s® Müzik Projesi x Khlalid içeriği 3 Kasım’da yayınlandı ve 2022 yılı boyunca Levi’s®  Discord ve Levi’s®  Youtube aracılığı ile Levi’s® Müzik Projesi platformunda kullanıma açık olacak. Daha fazla bilgi ve global program tarihlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz

 

Levi’s® Music Projesi Discord için TIKLAYINIZ

Levi’s® Music Project YouTube için TIKLAYINIZ

Levi’s® Music Projesi Tanıtım Videosu için TIKLAYINIZ

Levi’s® Music Project x Khalid Tanıtım Videosu için TIKLAYINIZ

Levi’s® Music Project x Khalid Görselleri için TIKLAYINIZ

Khalid Kamera Arkası Röportajı için TIKLAYINIZ

Khalid Stüdyo Kayıt Videoları için TIKLAYINIZ

 

Levi’s® Music Projesi Discord

Levi’s®, Müzik Projesi’ni küresel bir çevrimici müzik eğitim topluluğu haline getirmek için ilk kendi Discord sunucusunu piyasaya sürüyor. Khalid, Yuna, Mabel ve daha fazlası olmak üzere dünyanın dört bir yanından 15 sanatçıdan oluşan kadro, Discord üzerinden sanatçıların ihtiyaç duydukları eğitimleri alabilmesi için Levi’s®’a yardımcı oluyor. Eğitimlerin yanı sıra, ilham verici içerikler, müzik yayınları ve atölye deneyimleri de yine aynı platform üzerinden sunulacak.

 

Levi’s® Müzik Projesi, dünyadan farklı yerlerinde eş zamanlı olarak kullanıcılarının müzik yapımı ve öğrenimlerini destekliyor.

 

Levi’s® Müzik Projesi Global Yayın Çizelgesi

●            Monetoochka, Russia – 15 Kasım

●            Yuna, Malaysıa – 24 Kasım

●            Yung Raja, Singapore – 25 Kasım

●            Mabel, U.K. – 3 Aralık

●            Cream Soda, Russia – 6 Aralık

●            Ritviz, India – 9 Aralık

●            Kayyan, India – 15 Aralık

●            Rigoberta Bandını, İtaly – 14 Ocak

●            Reese Lansangan, Philippines – 15 Ocak

•            Obladeaet, Russia – 17 Ocak

Levi’s® Hakkında

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret ediniz.

 

Levi Strauss & Co. Hakkında

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor  giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır.   Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Daha fazla bilgi için: http://levistrauss.com