Lite Browser

featured

 

Lite Browser aktif bağlantılarını elde ederek hiç olmadığınız kadar gizlilik etrafında işlemlerinize devam edebilirsiniz. Üstelik çok daha hızlı bağlantı noktaları konumuna erişerek internette surf yapmaya devam edebilirsiniz. İlk olarak google play store’da ücretsiz olarak paylaşılmakta olan uygulamayı indirmeniz gerekecektir. Giriş yaptıktan sonra oldukça basit ve kullanışlı bir menü ara yüzü ile karşı karşıya kalırsınız. Sunmakta olduğu Türkçe dil desteği sayesinde yabancılık çekmeden işlemlerinize devam etmiş olacaksınız. Alt kısımda bulunan bağlam butonuna basarak Gizli Bağlantı erişimine ulaşmış olacaksınız. Üst panelde bir anahtar simgesi belirecek ve bağlantınız onaylanarak başlamış olacaktır. Bundan sonra engeli bulunan web sitelere giriş sağlayarak açık şekillerde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Güncel Vpn Bağlantı Giriş

Uygulama kullanımına eriştiğiniz andan itibaren güvenli bağlantı modeli elde etmiş olacaksınız. Hesap ve ıp adreslerini son derece gizli şekillerde güvence altına tutulacaktır. Bu sayede yapacak olduğunuz her türlü işlem herhangi bir geçmiş öğesinde kaydedilmeden devam edeceksiniz. Bağlanmış olduğunuz ıp adresi sizin için tercih edilmiş en hızlı internet erişimini verecek adres olacaktır. Bu sayede Proxy Browser elde ederek işlemlerinize devam etmiş olacaksınız. Fakat isterseniz kendiniz de manuel olarak liste halinde bulunmakta olan ülkelerin ıp sağlayıcısına bağlantı elde edebilirsiniz. Hatta yükseltilmiş mod özelliklerini aktif hale getirerek daha farklı ve hızlı ülke sağlayıcılarına erişmiş olursunuz. Pro mod olabilmek için belli başlı ücretler ödemeniz gerekecektir.

 

Güncel Vpn Bağlantı Özellikleri

Vpn hizmetleri sunulmasının yanı sıra bir tarayıcı özelliği olarak da faydalanmanız mümkün bir haldedir. Kendi internet tarayıcınızın yanı sıra buradan yapacak olduğunuz işlemler son derece gizli ve kaydedilmeden yapılacaktır. Birçok indirme işlemini de buradan rahatlıkla yapabilirsiniz. Yüklediğiniz video ve ses dosyalarını rahatlıkla oynatabilmeniz açısından tarayıcının kendi player seçeneğini kullanabilirsiniz. Üstelik bunların tamamı ücretsiz şekillerde tarafınıza hizmet halinde bulunmaktadır. İsterseniz vpn kısmını da aktif hale getirerek VPN Browser modelini de kendinize sağlamış olursunuz. Çok daha hızlı ve etkili bağlantı erişimleri dahilinde gizliliğinizi koruma altına alırsınız. Sizi en hızlı ıp adresi sağlayıcısına eşleyerek sorun yaşamamanız açısından önlemler alacaktır.