Lüks İçinde Yaşayan 18 Yaşındaki Genç ve 57 Yaşındaki Sevgilisi

featured

 

Yurt dışında yaşayan 18 yaşındaki Feredico, 57 yaşındaki sevgilisi ile yaşadığı lüks hayatı sosyal medya üzerinden paylaşarak gündem oldu. Lüks restoranlarda yemekler yiyen, özel şoförlü araçlarla gezen ve dünyaca ünlü markalardan alışveriş yapan genç, lüks yaşam tarzını herkesle paylaşmaktan çekinmiyor.

Her Adımlarını Sosyal Medyada Paylaşıyor

Feredico, sosyal medya hesapları üzerinden çektiği videolarla ve fotoğraflarla lüks yaşamını gözler önüne seriyor. Lüks restoranlarda yemek yediği anlar, pahalı hediyeler, sevgilisiyle çıktığı tatiller ve dünyaca ünlü markalardan yaptığı alışverişler, genç adamın paylaşımları arasında.

Sevgilisinden Aldığı Pahalı Hediyeler

Genç adam, sevgilisinden aldığı pahalı hediyeleri de sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Pahalı takılar, marka elbiseler ve ayakkabılar, genç adamın sosyal medya hesaplarında en çok ilgi gören paylaşımlar arasında.

Sosyal Medyada Gündem

Feredico ve sevgilisinin farklı yaş gruplarına ait olmaları, birlikteliklerinin yanı sıra lüks yaşam tarzları da sosyal medya kullanıcıları tarafından ilgiyle takip ediliyor. İkilinin yaşadıkları lüks hayat, sosyal medya üzerinde geniş yankı buldu ve birçok kullanıcı tarafından yorumlandı.