MasterChef’te Yarışmacılar Arasında Gerginlik

featured

“Siyah Gecesi” Sözleriyle Dikkat Çeken Yarışmacı

MasterChef Türkiye yarışmasında eleme adayları olan Esra, Kıvanç, Cemre ve Dilara, becerilerini sergilemek için büyük bir heyecanla yarışıyor. Ancak yarışmacılar arasındaki rekabet ve stres göze çarpıyor.

MasterChef jürileri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu, yarışmacıların yaşadığı stresi dile getirerek onlara helixbet destek olacaklarını söyledi. Bu sırada Dilara’nın “Siyah gecesi!” şeklindeki sözleri dikkat çekti.

Yarışmacılar Arasında Gözdağı Verme

Danilo Zanna, “Siyah kutu, siyah önlük. Maalesef siyah gecesi!” diyerek yarışmada yaşanan gerginliği ifade etti. Eleme potasında olan diğer yarışmacılara gözdağı vermek isteyen Kıvanç ise “Çok konsantreyim, rakiplerim de çok güçlü. Bugün kendimle yarışacağım.” şeklinde konuştu.

Cemre ise “Güzel ve hatasız yemek yaparsak buradayız.” diyerek kendine olan güvenini dile getirdi. Ancak Dilara’nın yaşadığı stres daha da dikkat çekici oldu. “Şu an sanki yerdeyim ve bir yumruk daha alsam nakavt olacakmışım  helixbet giriş gibi hissediyorum.” şeklinde konuşan Dilara, MasterChef izleyicilerinin dikkatini çekti.

“Çoğu Sıkıntılı Şu An” – Eren

Yarışmacılardan Eren, “Çoğu sıkıntılı şu an. Heyecan var.” diyerek geceye dair hissettiklerini özetledi.