Meme estetiğinin çeşitleri

Meme estetiği öncelikle meme büyütme çeşidinde yapılabilmektedir. Kilo alıp vermeden doğum sonrası gelişimler den ve vücuda göre orantısız olan yaşa bağlı olarak küçülen memeleri hacım kazandırmak amacıyla meme büyütme estetiği gerçekleştirilmektedir.

featured

Meme estetiği öncelikle meme büyütme çeşidinde yapılabilmektedir. Kilo alıp vermeden doğum sonrası gelişimler den ve vücuda göre orantısız olan yaşa bağlı olarak küçülen memeleri hacım kazandırmak amacıyla meme büyütme estetiği gerçekleştirilmektedir. Memeyi büyütmek için implant kullanılmalıdır. Memeyi büyütmek için kullanılacak olan implantı belirlerken memenin yapısına göğüs kafesinin şeklini vücudun ve kilo durumunun yapısına da dikkat etmek gerekmektedir. Bazen kadınların daha büyük memeye olan merakları nedeniyle vücuda yakışmayacak olan büyüklükte ve absürt duracak olan büyüklükte meme operasyonları tercih edilebilir. Meme estetiğinde dikkat edilecek husus elbette bireylerin kendi tercihi olsa da yine de bu estetiği gerçekleştirecek olan hekimlerin kişinin sağlığını ve bedensel bütünlüğünü göz önünde bulundurarak karar vermeleri gerekir. Ülkemizde meme estetiği alanında faaliyet yürüten ve Ankara meme estetiği deyince bu ilde en ilk akla gelen doktorlardan biri olan Op.Dr.Raşid Toksöz meme estetiği ameliyatlarında profesyonel olarak gerçekleştirmektedir.

Meme dikleştirme ameliyatı

Bireyler meme büyütme ameliyatı istedikleri gibi yaşın ilerlemesi ile birlikte özellikle 45-50 yaşları civarında bireyler memelerini dikleştirmek için ameliyat olmak isterler. Kilo verme hamilelik emzirme aynı kilo kaybı nedeniyle göğüs ders arka bilmektedir. Meme dikleştirme işlemi de oldukça profesyonel yapılması gereken ve dikkat gerektiren bir operasyondur. Op.Dr.Raşid Toksöz Bu anlamda ülkemizde en profesyonel meme estetiği hizmetini vermektedir.

Kaynak: https://www.drrasid.com/services/meme-estetigi/