MGRT Token Satışa Çıkıyor

Amerika merkezli Market Grabber yazılım şirketinin alt yapısını oluşturduğu ve COIN DEVELOPMENT CENTRE CONSULTANCY SERVICES iş birliğiyle yürütülen Token, Şubat ayının son haftası itibariyle ön satışa başlarken, Mart itibariyle çeşitli borsalarda yatırımcılar tarafından işlem görebilecek. İşlem göreceği borsalar arasında ise Pan Cake Swap ve UniSwap gibi önemli platformlar da yer alıyor.

featured

Peki MGRT Nedir?

MarketGrabber, yatırımı ve yatırımcıyı koruyan aynı zamanda blockchain zincirlerinde güvenliği güçlendirilmiş, güvenirliliği tam olan tokenlar için sürdürülebilir ve gerekli bir platformdur.

COIN DEVELOPMENT CENTRE CONSULTANCY SERVICES  Yabancı  menşeli uluslararası yazılım çözümleri üreten şirketin kriptoya erişilebilirlik getirmeyi amaçlayan taze ve yenilikçi bir ekosistemdir. 7 güçlü protokol tarafından desteklenmektedir.

Mevcut çözümler aynı anda yalnızca bir sorunu çözmeyi teklif ederken, ekibimiz özel blok zincirine dayalı güvenli, kullanışlı ve kullanımı kolay bir ürün oluşturmaya hazır. Kolay kripto para ödemeleri entegrasyonunu, Diğer tüm şirketleri, çalışanları ve işletme varlıklarını, işi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir hale getirecek birleşik bir blok zinciri ekosistemine entegre etmeyi amaçlamaktadır.

Nihai hedefi, finansal okur yazarlığı geliştirmek ve kripto dünyasına daha fazla kullanıcı kazandırmaktır ve bu nedenle görevi, düşük ücretlere ve kullanılabilirliğe odaklanan Uygulamalar geliştirmek ve küratörlüğünü yapmaktır. Blockchain platformunda kullanılmak üzere üretilen MGRT merkeziyetsiz bir para birimi olarak kullanıma sunulmuştur. MGRT’in sunduğu gelişmiş blok zinciri, ultra hızlı, maliyetsiz ve güvenli işlem kabiliyeti gibi özelliklerin kripto sektörüne şeffaf,yenilikçi ve güvenlir bir  sistemi kazandırılması hedeflenmektedir.

MGRT içerisinde kendi blockchain teknolojisine sahip özel bir kripto paradır. 21 şubat 2022 de piyasaya sürülücektir 1 MGRT değeri  0.0015 USD dir . Geleceğe dönük yatırımları ile MGRT için planlamalar ve geliştirmeler devam etmektedir. MGRT /USDT işlem çifti 2022 yılı Mart ayında Panckeswap, Üniswap  ve daha bir çok platform’da bir listelenmeye başlayacaktır.

Destek Bağlantıları

Resmi Web Sitesi: https://marketgrabber.io

Teknik Rapor : https://marketgrabber.io

MarketGrabber Token (MGRT)

Project Information

Project Name: MGRT

Token Name: MarketGrabber Token (MGRT)