Minecraft Server Kurma Nasıl Yapılır?

Minecraft server kurma işlemini İliner Teknoloji ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

featured

Minecraft server kurma işlemini İliner Teknoloji ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Minecraft için VDS sağlayan sitede bu paketi satın aldıktan sonra kendi plugininizi kurarak ya da düzenleyerek oyununuzu aktif hale getirebilirsiniz. Plugin desteğini site sağlayamadığı için plugin desteği ya da oyun desteğini kendinizin sağlaması gerekiyor. Bu serveri kurduğunuzda daha güvenilir bir şekilde oyun oynamak için mikrotik koruma da satın alabilirsiniz.

Ryzen işlemciye sahip olan mikrotik koruma 5Gbit/s kadar ataklardan korunmanızı sağlıyor. Minecraft VDS sunucusu sadece bu oyunlar için özel olarak ayarlanmıştır. Bu oyun kurucusunu satın aldığınızda oyuna dair özellikler özel olarak kurulmuş bir şekilde görürsünüz.

Minecraft Pulign Desteği Nedir?

Minecraf serve kurma işleminden sonra pulign desteği kurmanız gerekiyor. Fakat site kullanıcılarına bu desteği sağlamamaktadır. Firma kullanıcılara almış olduğu paket içerisinde hizmet vermektedir. Sitede birçok minecraft server paketi bulunuyor. Bu paketleri inceleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Her kullanıcının ihtiyacına uygun paketler site de mevcuttur.

Minecraft sunucu paketlerinin özellikleri her birinde farklıdır. Sitedeki paketlerin özelliklerine göre fiyatlarda farklılık gösterir. Ekonomik olarak da her kullanıcıya uygun paketler bulunuyor. Minecraft server kurucusu ile oyunlarınızı daha güvenli bir şekilde oynayıp tüksek verim alabilirsiniz. Bu sunucuyu satın almak için https://ilinerteknoloji.com/minecraft-server-kurma.php siteyi ziyaret edip detaylı bir şekilde paketleri inceleyebilirsiniz. Sunucunun kurulumundan hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.