Mobilya alırken cebinizi yakmayın

Mobilya alırken bireyler genellikle ve tasarıma ve estetik kuranıma odaklanmakta ve bu anlamda fiyat politikasını ikinci planda tutmaktadır.

featured

Mobilya alırken bireyler genellikle ve tasarıma ve estetik kuranıma odaklanmakta ve bu anlamda fiyat politikasını ikinci planda tutmaktadır. Ya da çoğu zaman süslenmiş ve sadece dış görünüşü kaliteli gibi görünen ürünleri aldanarak bu ürünlerin sağlam ve dayanıklı olduğunu da varsayıp oldukça yüksek meblağlar ödenmektedir. Oysa mobilya alırken mobilyaların hem konforlu hem sağlam hem de son derece modern ve estetik bir görünüme sahip olması bir arada aranacak özelliklerdendir.

Modacım estetik, sağlamlık ve ekonomikliği bir arada sunar

Modacım Ankara siteler mobilya bölgesinde faaliyet yürütmeye başlayan ve kurmuş olduğu web sitesi ile ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına gönderebilen son derece başarılı bir mobilya kuruluşu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ankara mobilya sektörü için siteler bölgesi sayesinde lider konuma ulaşmıştır. Bu bölgede de faaliyet yürüten Modacım kendi içerisinde siteler bölgelerinin yıldızıdır. Modacım ürünlerine müşterileri ile buluştururken öncelikle çok sağlam ve dayanıklı ürünleri bir araya getirmeye çalışır. Mobilyalarını tasarlamadan önce bu mobilyaların kaliteli hammadde ile üretilmelerini ve dayanıklı olup uzun yıllar kullanılabilmelerini hedeflemektedir. Bu aşamanın ardından Türkiye’de ve dünyada mobilya sektöründe yapılan yenilikleri yakından takip ederek modern ve estetik tasarımları hayata geçirmeye çalışmaktadır. Kaliteli büyük şık mobilyalar kullanmanın herkesin hakkı olduğunu düşünerek faaliyet yürüten Modacım bu anlamda fiyat politikasını da son derece ulaşılabilir bir düzeyde belirlemiştir.