Modifiye Araçlar Nasıl Olmalı Hasan Yalçuva Açıklıyor

featured

Globala alanda pek çok profesyonel araç modifiye şirketlerinin sahip olduğu bilgiler Türkiye’de birçok firma tarafından bilinmiyor.

Çalışmalarını uluslararası standartlarda sürdürmeye devam eden Hasan Yalçuva, bu bilgileri sosyal medya mecralarındaki postlarıyla paylaşıyor.

Profesyonel yürütülmesi gereken bir iş olan araç modifikasyonu konusunda pratik ve ince bilgileri paylaşan Yalçuva, bu alanda dünya çapında markalaşmış başarılı bir iş adamı.

Genç yaşta araç modifikasyonu konusunda kendini geliştirmeye başlayan Yalçuva, kısa sürede profesyonel bir kol alan modifikasyon konusunda ileri çalışmalarına başlamış.

Herkese Örnek Olan Profesyonellik

Türkiye’de profesyonel anlamda çalışmalarına devam eden Hasan Yalçuva, ülkemizde araç modifikasyonu konusunda gelişimin hızlandırılması için birçok projeye imza atmış.

Katıldığı fuarlarda bu konuyla ilgili konuşmalar yapan Yalçuva, profesyonel dünyanın olmazsa olmazı, yardımseverlik konusunun da altını çizmiş.

Türkiye’de yardıma muhtaç insanların yardımına da koşan Yalçuva, fenomen olduğu sosyal medya gelirinin tamamını, ihtiyaç sahibi insanlara bağışlayarak bu yardımların onlara ulaşmasını bizzat kendi sağlamış.

Hayırseverlik çalışmalarını büyüterek devam eden Yalçuva, araç modifiyesi konusunda da yetkili kişileri bilgilendirme çalışmalarına hız verdi.

Engelli Dostlarımıza Umut ve Motivasyon Kaynağı

Yoğun programına rağmen, yardımseverliğe her zaman vakit ayıran Hasan Yalçuva, Türkiye’yi baştan sonra dolaşarak engelli arkadaşlarımıza destek olmaya devam ediyor.

Engelli dostlarımızın ihtiyacı olan motivasyonu sağlayan Hasan Yalçuva, çalışmalarıyla birçok insan ulaşmaya devam ediyor.

Instagram adresi: https://www.instagram.com/hasan.yalcuva/

TikTok adresi: https://www.tiktok.com/@hasanyalcuva