Muzaffer Altıntaş ile Sağlıklı Gülüşler

Doktor Muzaffer Altıntaş 2010 yılından itibaren Konya Meram Dentium Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği üzerinde uzun zamandır çalışma göstermektedir.

featured

Doktor Muzaffer Altıntaş 2010 yılından itibaren Konya Meram Dentium Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği üzerinde uzun zamandır çalışma göstermektedir. Klinik içerisinde implant ameliyatları, cerrahi işlemler ve diğer birçok diş üzerine yapılan tedaviler gerçekleştirilmektedir. Konya diş hekimi dendiğinde aklan gelen Doktor Muzaffer Altıntaş hastalarının istekleri doğrultusunda ilerleme kat eder. Ancak kendi görüş ve vizyonuyla sağlıklı gülüşler elde etmeniz de yardımcı olur.

Özellikle de diş eksiklikleri günümüzde çok sık görülmeye başlandı. Bunun için Konya implant tedavisi sağlayan poliklinikten faydalanabilirsiniz. Estetik bir gülüş ve sağlığınızı yeniden kazanmanız için önemli bir tedavidir. Bu implantlar kemik iççine yerleştirilmiş olan sağlam, güvenli ve hijyenik maddelerden oluşur. Ayrıca her biri dokuya uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir. Titanyumdan yapılma olan implantlar diş köklerini anımsatan vidalar olarak kullanılır.

Diş İmplantı Güvenli Bir Tedavi Yöntemi mi?

Konya diş estetiği alanında uzmanlaşmış olan Muzaffer Altıntaş diş estetiğinde en önemli olan unsurlardan biri yani implant tedavisini sizler için başarılı sonuçlarla geliştirmiştir. Hiçbir reaksiyon yaşamadan titanyum maddenin doku ile uyumu hastaya zarar vermez. Titanyum denen madde diş hekimliğinde 50 yıldan uzun bir süredir kullanılmaktadır. İyi bir implant tedavisi tecrübeli bir ekiple yapıldığında ortaya başarılır bir iş çıkar. İmplantın yapılmasından sonra ise hastaya da birçok dikkat etmesi gereken nokta düşer. Bu sayede uzun ömürlü ve yüksek kaliteli gülüşleri de daima yanınızda taşırsınız.