Nice’in Yıldız Futbolcusu Alexis Beka Beka, İntihar Tehdidiyle Polisi Alarma Geçirdi

featured

Aşk Acısı Yaşayan Nice’in Yıldız Futbolcusu Alexis Beka Beka, İntihar Tehdidiyle Polisi Alarma Geçirdi

Nice takımının yıldız futbolcusu Alexis Beka Beka, Fransa’nın Nice kentinde bulunan Magnan viyadüğüne çıkarak intihar tehdidinde bulundu. Beşiktaş ile transfer görüşmeleri bulunan genç futbolcunun aşk acısı nedeniyle bu radikal kararı aldığı öne sürüldü.

Polis ve Sağlık Ekipleri Olay Yerinde

Olay yerine hızla çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri de intihar tehdidi yaşayan futbolcuyu kurtarmak amacıyla bölgede hazır bulunduruluyor. İkna çalışmaları şu sıralar tüm hızıyla devam ediyor.

Transfer Dönemi ve Aşk Acısı

Beka Beka’nın ismi transfer döneminde Türkiye’nin köklü futbol takımlarından Beşiktaş ile anılmıştı. Ancak aşk acısının genç futbolcuyu bu denli zor bir duruma ittiği, futbol dünyasında ve taraftarlar arasında büyük bir üzüntüyle karşılandı. Bu dramatik olay, futbolcuların kişisel yaşamlarındaki zorluklar ve profesyonel baskılar karşısında ne kadar savunmasız olabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

Yakın Takip

Yetkililer ve kulüp, futbolcunun durumu hakkında yakın takipte bulunuyor. Nice futbol kulübü ve Beşiktaş kulübü, yaşanan bu trajik olay karşısında bir açıklama yapmadı fakat her iki kulüp de genç futbolcunun bu zor dönemde sağlıklı ve güvende olmasını umuyor.

Fransa ve Türkiye futbol camiasından birçok isim, sosyal medya üzerinden Beka Beka’ya destek mesajları gönderdi ve genç futbolcunun en kısa zamanda bu zor durumdan kurtulmasını temenni etti.