Nijeryalı Yıldız Henry Onyekuru’nun Annesi Hayatını Kaybetti

Sarı-Kırmızılılar'ın önemli futbolcularından Henry Onyekuru'nun annesi Jessy Onyekuru'nun hayatını kaybettiği açıklandı. Kötü haber, Sarı-Kırmızılı kulübün resmi hesaplarından yayınlandı. Ezeli rakiplerin taraftarları da annesini kaybeden Henry Onyekuru'nun acısını paylaştığını belirten mesajlar gönderdi.

featured

Sarı-Kırmızılılar’ın önemli futbolcularından Henry Onyekuru’nun annesi Jessy Onyekuru’nun hayatını kaybettiği açıklandı. Kötü haber, Sarı-Kırmızılı kulübün resmi hesaplarından yayınlandı. Ezeli rakiplerin taraftarları da annesini kaybeden Henry Onyekuru’nun acısını paylaştığını belirten mesajlar gönderdi.

DİĞER TAKIM TARAFTARLARIDA BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Henry Onyekuru’yu anne acısı yıktı. Galatasaray’ın en değerli futbolcularından olan Nijeryalı kanat forvet, bugün annesi Jessy Onyekuru’nun vefat haberini aldı. Sarı-Kırmızılı kulüpten de Onyekuru’ya başsağlığı dilendi. Galatasaray’ın resmi sitesinden şu açıklama yapıldı: Futbolcumuz Henry Onyekuru’nun değerli annesi Jessy Onyekuru’nun hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Onyekuru ve ailesinin acısını paylaşıyor, sabır ve başsağlığı diliyor.

 

Galatasaray'ın Nijeryalı yıldızı Henry Onyekuru'nun annesi hayatını kaybetti