NIKE 50. YILINI FUTBOL İLE KUTLUYOR!

featured

 

Nike, 50. yılını ve HOPE Alkazar Teras Spor Sahası açılışını geleceğin sporcusu Emirhan İlkhan konukluğunda gerçekleşen bir söyleşi ve çeşitli deneyimlerin yer aldığı etkinlikler ile kutladı.

 

Sosyal iyilik amacını merkezine alan, herkesi kucaklayan, dijital ve fiziksel bariyerler olmaksızın her yerden erişilebilen Hope Alkazar, Teras Spor Sahası açılışı ile bir kez daha gençliği spor, kültür ve sanat ekseninde harekete çağırıyor.

 

Hope Alkazar Teras Spor Sahası’ndaki ilk futbol turnuvasına 30 lise öğrencisi katıldı!

 

50. yılını futbol ile kutlayan Nike, gençlerin potansiyellerinin tamamını spor aracılığı ile ortaya koymaları için Hope Alkazar Teras Spor Sahası’nda lise öğrencilerinin katılımıyla bir futbol turnuvası düzenledi. Erman Yaşar ve Emre Özcan’ın canlı anlatımıyla misafirler ve katılımcılar heyecan dolu anlar yaşarken turnuvanın final maçında futbol dünyasının gözde oyuncusu Emirhan İlkhan, geleceğin oyuncularına taktikler verdi.

 

“Örnek aldığım ve çok başarılığı bulduğum futbolcular Kevin De Bruyne ve İlkay Gündoğan.”

 

Son dönemde futbol yorumculuğu ve spikerliği adına başarılı ve ses getiren işlere imza atan Emre Özcan ve Erman Yaşar’ın moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşinin konuğu sporun ve futbolun geleceği parlak oyuncusu Emirhan İlkhan oldu. Genç neslin önemli temsilcilerinden biri olan İlkhan, kariyer yolculuğu ve gelecek planlarından “Hedeflerim var, Beşiktaş’a ve ülke futboluna katkıda bulunmak istiyorum. Şampiyonlar Ligi’nde oynamak ve kazanan takımda olmak en büyük hayalim. Tüm bunların bir anda gerçekleşmeyeceğini biliyorum, adım adım ve azimle ilerlemek gerektiğinin farkındayım.” sözleriyle bahsetti. Kariyerine dair merak edilen soruları da yanıtlayan başarılı oyuncu, gençlere başarmanın yolunun çok çalışmak ve asla pes etmemekten geçtiğini bir kez daha hatırlattı.