Nurkan Aydoğan sektörel tecrübesini yansıtıyor

Nurkan Aydoğan bankacılık ve dijital pazarlama olmak üzere birçok sektörde kendini geliştirerek aktif bir çalışma sistemi yürütüyor.

featured

Nurkan Aydoğan bankacılık ve dijital pazarlama olmak üzere birçok sektörde kendini geliştirerek aktif bir çalışma sistemi yürütüyor. Nurkan Aydoğan girişimcilik, danışmanlık, bankacılık, dış ticaret uzmanı, test mühendisi, iş analisti, Google iş ortaklığı, dijital pazarlama ve reklamcılık ayrıca da sosyal medya uzmanı olmak üzere birçok alanda faaliyet yürütüyor. Nurkan Aydoğan konut değerlendirme lisansı ve gayrimenkul değerleme lisansı hakkında da son derece kapsamlı bilgi ve birikime sahip.

Konut değerlendirme lisansını alma koşulları nelerdir?

Konut değerleme lisansı özellikle sermaye piyasası kurulu kapsamında çalışmak isteyen bireylerin mutlaka olması gereken lisanslar arasında yer bu lisans genel anlamda Sermaye Piyasası Kurulu’nun hem işleyiş hem de mevzuatı hakkında bilgileri içermektedir. Konut değerlendirme lisansı sonrasında konut değerlendirme lisansı sınavı yapılmaktadır. Bu sınavdan başarılı olan bireyler konut değerlendirme lisansını elde edebilirler. Aynı zamanda sektörde gayrimenkul değerlendirme lisansı adı altında başka bir lisans da bulunmaktadır. Taşınmazların emlak değerleri noktasında belirlemelerini yapacak kişilerin gayrimenkul değerlendirme lisansı ne almaları gerekmektedir. Gayrimenkul değerlendirme lisansı da dar kapsamlı anlamda sermaye piyasasının mevzuatını sermaye piyasası kurulunun da gerçekleşecek işlerin esaslarını gayrimenkullerin ve inşaatları muhasebesini içeren 4 ayrı modülden oluşmaktadır. Nurkan Aydoğan’ın bu ve buna benzer faaliyetlerinin mesleki tecrübesini ve yazılarının yer aldığı son derece etkin bir web sitesi de bulunmaktadır.