Nusret Gökçe, İdolü Olan Al Pacino İle Bir Araya Geldi

Dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe, hayranı olduğunu belirttiği Hollywood yıldızı Al Pacino ile bir araya geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşımlarda bulunan Gökçe, o anları da Instagram'dan paylaşarak, "Bir hayalim daha gerçek oldu" ifadelerini kullandı.

featured

Dünyaca ünlü kasap Nusret Gökçe, hayranı olduğunu belirttiği Hollywood yıldızı Al Pacino ile bir araya geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden sık sık paylaşımlarda bulunan Gökçe, o anları da Instagram’dan paylaşarak, “Bir hayalim daha gerçek oldu” ifadelerini kullandı.

Tuz serpme hareketiyle ünlenen şimdi dünyanın çeşitli yerlerinde restoranları olan Nusret Gökçe, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Restoranlarında dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Gökçe, son olarak Hollywood yıldızı Al Pacino ile bir araya geldi.

BİR HAYALİNİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİ

Instagram’da 35,1 milyon takipçiyle en çok takip edilen ünlülerin başında gelen Nusret Gökçe, Al Pacino ile buluştuğu anlarda çektirdiği fotoğrafları peş peşe paylaştı. “Bir hayalim daha gerçek olmuşke” notuyla paylaşım yapan Gökçe’nin fotoğrafları 609 bin beğeni aldı.

Gökçe hayranı olduğu Al Pacino’ya sarıldığı bir karesini de paylaşımına eklemeyi ihmal etmedi. 81 yaşındaki oyuncu Al Pacino, yakın zamanda ‘House of Gucci’ filmi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Sosyetik kasap daha önce de mekanlarında Mark Wahlberg, Jason Statham ve Andrea Bocelli gibi dünyaca ünlü isimleri ağırlamıştı.